تماس با مدیر
سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰


قتل همسر به خاطر سس گوجه فرنگی؟!! + عکس

قتل همسر به خاطر سس گوجه فرنگی؟!! + عکس

قتل همسر

قتل همسر به خاطر سس گوجه فرنگی؟!! + عکس

یک مرد 86 ساله امریکایی در دادگاه رسیدگی به اتهام قتل همسرش عنوان کرد چون همسرش و دختر خوانده او زندگی را به کامش تلخ کرده بودند او را کشته است. او بعد از اعلام نارضایتی از رفتار دختر خوانده اش اضافه کرد چون همسرم در سس گوجه فرنگی را محکم بسته بود عصبانی شدم و با شلیک گلوله او را کشتم.

 
 قتل همسر به خاطر سس گوجه فرنگی؟!! + عکس
 

به گفته دادستان با توجه به اظهارات قاتل در مورد نارضایتی از زندگی شخصی اش به نظر می رسد وی برای قتل همسرش برنامه ریزی داشته است. بنابر شواهد موجود این مرد 86 ساله بعد از اینکه نیمه شب همسرش را از خواب بیدار کرده است او را به حیاط پشتی خانه برده و با شلیک دو گلوله به ناحیه گردن و سر باعث قتل او شده است. او میگوید برای اینکه از مرگ وی مطمئن شود گلوله دوم را شلیک کرده است.
در حالیکه این مرد 86 ساله به برنامه ریزی برای قتل همسرش اعتراف کرده است وکیل مدافع وی مدعی است که او دچار بیماری توهم است وهیچ چیز از واقعیت جریان قتل همسرش را به خوبی نمیداند.
این مرد که در شرایط جسمانی بدی قرار دارد در شب حادثه  به مامور اورژانس گفته بود چون همسرش او را به قتل تهدید کرده بود وی را کشته است و در بازجویی هایش مدعی شده بود از جزئیات آن شب چیزی در ذهن ندارد.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019