تماس با مدیر
شنبه, ۲۵ اردیبهشت , ۱۴۰۰


چرا ساعت محصولات اپل برروی ساعت ۹:۴۲ دقیقه هستند؟ + عکس

چرا ساعت محصولات اپل برروی ساعت ۹:۴۲ دقیقه هستند؟ + عکس

این استیو جابز و اپل، بسیار خوش‌شانس هستند، چون ملت هر کاری می‌کنند که تا گجت‌های ساخت این شرکت را مشهورتر کنند و هر بار جنجالی رسانه‌ای برای آن درست می‌کنند.

– راز ساعت نه و چهل و دو دقیقه آیفون کشف شد!: اشخاص زیادی کنجکاو بودند بدانند که چرا در همه تبلیغات رسمی آیفون، عکس آیفون در حالی که زمان ۹:۴۲ را نشان می‌دهد، دیده می‌شود! این مسئله باعث بی‌خوابی خیلی‌ها شده بود!
در تبلیغات آی‌پد، هم در همه عکس‌ها، زمان ۹:۴۱ دقیقه، دیده می‌شود.

آیا زمان ۹:۴۲ مفهومی برای استیو جابز دارد و در این زمان رخداد مهمی برای او پیش آمده است؟!

سرانجام یکی از توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری اپل، این سؤال را از نایپ رئیس پیشین اپل، آقای «اسکات فرستلی پرسید.
پاسخ سؤال بسیار ساده بود:
در مراسم رونمایی محصولات، ترتیب‌دهندگان مراسم طوری برنامه‌ریزی می‌کنند که بعد از گذشت ۴۰ دقیقه از شروع مراسم، نوبت به معرفی محصول جدید یا نسخه جدید محصول قدیمی برسد. برای اینکه زمان نشان‌داده شده در عکس‌هایی که روی پرده می‌افتد با ساعت حضار، هماهنگی نسبی داشته باشد، زمان آیفون روی ۹:۴۲ دقیقه تنظیم می‌شود.
بنابراین رمز و راز چندانی در ساعت اسرارآمیز ۹:۴۲ وجود ندارد!

خواستگاری به یاری آی‌پد: شخصی به نام «زاک اینگوئز»، در ایمیلی که به وبلاگ تک کرانچ زده است، پرده از آخرین شیرین‌کاری‌ای برداشته که به یاری آی‌پد انجام داده است!
او در تعطیلات اخر هفته در یک بستنی‌فروشی قراری با دوست‌دخترش گذاشت، آی‌پدش را هم با خودش برد و بعد از نامزدش خواست است که هدفون آی‌پد را در گوشش قرار دهد. سپس اسلایدشویی از عکس‌هایی که با هم داشتند را با آی‌پد برایش پخش کرد، در اسلاید آخر او نوشته بود: «آیا با من ازدواج می‌کنی؟»!

طرف هم پاسخ مثبت داد و زاک اینگوئز بیش از پیش متقاعد شد که آی‌پد چیز جادویی است

وبگردی
Copyright 2007 - 2019