تماس با مدیر
پنج شنبه, ۲۳ اردیبهشت , ۱۴۰۰


پوسترها از جدیدترین پروژه‌های هالیوود

پوسترها از جدیدترین پروژه‌های هالیوود

فیلم “بهشت” از کارگردان “منطقه ی 9” پوسترش را رونمایی کرد. این فیلم که با بازی مت دیمون و جودی فاستر ساخته شده، به کارگردانی نیل بلوم کمپ، 9 آگوست اکران می شود. در پوستر این فیلم یک سازه ی بیوتک را می بینیم که روی نخاع دیمون قرار گرفته و از ظاهر او در این فیلم علمی تخیلی پرده برداشته است.

این فیلم که در مورد آینده است، داستان سال 2159 را روایت می کند که مردم به دو گروه فوق العاده ثروتمند و فوق العاده فقیر تقسیم می شوند. ثروتمندان در سیاره ای به نام “بهشت” زندگی می کنند و فقیران در همین سیاره ی زمین که در آن زمان وضع فلاکت باری دارد. مکس( مت دیمون) مامور اجرای ماموریتی می شود که اگر با موفقیت به پایان برسد نه تنها جان خودش را نجات می دهد، بلکه می تواند برابری را به زمین برگرداند. گفته می شود این فیلم با برداشتی آزاد از وقایع جنبش وال استریت نگارش و ساخته شده است.
دیزنی هم از اولین عکس فیلم جدید کمپانی مارول رونمایی کرد: کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان. این فیلم با بازی کریس اوانز در نقش کاپیتان آمریکا ساخته شده و در عکسی که از وی منتشر شده او را در حالی که سپر معروفش را به پشت بسته می بینیم. بعد از موفقیت شگفت انگیر کمپانی مارول در اکران “انتقام جویان” به نظر می رسد بار دیگر این قهرمانان کمیک بوکی، اقبال عامه را با خود همراه می بینند. ساخت مرد آهنی 3 توسط این کمپانی نشان دیگری بر این مدعا است. نکته ی بعدی این که انتقام جویان 2 هم در مراحل پیش تولید به سر می برد. کمپانی مارول از مایملک کمپانی دیزنی است!
 
این کمپانی همین طور از دو پوستر، دو عکس و تریلر جدید فیلم “رنجر تنها” با بازی جانی دپ هم رونمایی کرد. کارگردان دزدان دریایی کارائیب و رنگو، گور وربینسکی که در هر دو پروژه هم با جانی دپ به عنوان نقش اصلی همکاری داشته این فیلم را کارگردانی می کند. ارمی همر، تام ویلکینسون، هلنا بونم کارتر، جیمز بج دیل، راث ویلسون و… از دیگر بازیگران این پروژه ی غرب وحشی می باشند. این فیلم هم 9 آگوست اکران خواهد شد.
 
تیزر فیلم جدید سوپرمن هم توسط کمپانی برادران وارنر منتشر شد. این فیلم که با همکاری کریستوفر نولان و کمپانی اش، ساینکوپی و همین طور کمپانی های لجندری پیکچرز و دی سی کمیکس اکران می شود، زک اسنایدر کارگردان فیلم ضد ایرانی 300 را در راس خود می بیند و با استفاده از بازیگران پر آوازه ای چون راسل کرو، هنری کویل، امی آدامز و کوین کاستنر، در ابتدای تابستان گیشه را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد. فیلم مذکور که داستانش را کریستوفر نولان از روی کمیک بوک های دی سی به کمک اسنایدر و دیوید گویر نوشته روز 14 ژوئن (24 خرداد: روز انتخابات ریاست جمهوری ایران) اکران خواهد شد.
وبگردی
Copyright 2007 - 2019