تماس با مدیر
جمعه, ۱۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰


معرفی بهترین تورهای داخلی ایران در سال 1398

معرفی بهترین تورهای داخلی ایران در سال 1398

به وضعیتی که اخیراً پیش آمده نگاه نکنید. تا قبل از این که کرونا، وارد کشور شود و سلامتی و کسب و کار خیلی‌ها را تهدید کند، گردشگری و خصوصاً تورهای داخلی ایران یکی از پرطرفدارترین امکان‌های تفریحی و سفر به حساب می‌آمد. بسیاری از ایرانی‌ها ایام نوروز یا دیگر روزهای سال را صرف سفر و تفریح کردند و اتفاقاً اوضاع گردشگری روز به روز داشت بهتر می‌شد که ناگهان چنین اتفاقی رخ داد. در ادامه این مطلب، قرار است به معرفی بهترین تورهای داخلی ایران در سال ۹۸ بپردازیم. این تورها را که از نظر گردشگران بسیار خوشایند بوده را به شما معرفی خواهیم کرد و سعی می‌کنیم جزئیات مفیدی را در ارتباط با هر کدام با شما در میان بگذاریم. تور کویر، تور طبیعت گردی و تور رفتینگ از جمله تورهای داخلی مهمی است که در ادامه درباره‌شان خواهیم گفت.

تور کویر

 

بهترین تور کویر همان چیزی است که عاشقان کویر دنبالش هستند. تور کویر قطعاً از آن تورهایی است که همیشه یک بار هم که شده به تجربه آن فکر کرده‌اید. مگر می‌شود نخواهید مدتی را در آرامش زندگی کنید و از همه روزمرگی‌های شهر دور شوید؟ یا نخواهید شب پر ستاره کویر را از نزدیک ببینید. تور کویر یکی از آن تورهای پرطرفدار در سال ۱۳۹۸ بوده که مقصد بسیار مناسبی برای افرادی است که عاشق عکاسی هستند. کویر همان جایی است که می‌توانید بهترین سوژه‌های عکاسی‌تان را پیدا کنید. جدای از این تجربه حیرت‌انگیز، اتمسفر کویر به‌گونه‌ای است که برای هرکس، تجربه‌ای منحصر به فرد به جا می‌گذارد. تفریحات بسیار زیاد دیگری در کویر وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را نیز تجربه کنید مثل شترسواری که پیشنهاد می‌کنم حتماً این کار را بکنید. خلاصه نیازی نیست شما کاری بکنید تا خوش بگذرد، شما تصمیم بگیرید که در تور کویر شرکت کنید، باقی را به آنجا بسپارید. قطعاً پشیمان نخواهید شد.

تور طبیعت گردی

 

بهترین تور طبیعت گردی را باید از کایت بخواهید و همانطور که میدانید جزو تورهای پرطرفدار داخلی هم هست. هر زمان از سال که اراده کنید می‌توانید از دل تور طبیعت گردی، مقصدی را انتخاب کنید که آب و هوای مناسب برای سفر را داشته باشد. چه ابتدای سال ۱۳۹۸ بوده باشد که سرتاسرش سرسبزی بوده و چه جلوتر بیاییم و سراغ فصل‌های دیگر برویم. جغرافیای ایران، آن‌قدر تنوع دارد که دستتان در انتخاب باز است. فقط انتخاب زمان و مکان متناسب با هم اهمیت دارد که فکر نمی‌کنم پیدا کردن آن‌ها کار سختی باشد. بسته به اقامت افراد و خدماتی که تور طبیعت گردی ارائه می‌کند، قیمتش متفاوت خواهد بود اما این تفاوت قیمت به هیچ عنوان باعث کاهش تعداد گردشگران نشده و همیشه برای انواع مختلف تور، مخاطب مناسب آن وجود داشته است و این اهمیت طبیعت گردی در ایران را نشان می‌دهد. بهترین کار در حال حاضر و میان این هیاهو نیز همین است. روحیه‌تان را عوض می‌کند.

تور رفتینگ

 بهترین تور رفتینگ همان چیزی است که در این روزهای کرونایی به آن نیاز دارید. اصلا رفتینگ به گوشتان آشنا است؟ اگر نیست، چه حیف که تاکنون با این پدیده حیرت‌انگیز آشنا نبوده‌اید و چه خوب که اکنون آشنا خواهید شد. فرصت را غنیمت بشمارید و حتماً آن را تجربه کنید. تور رفتینگ یکی دیگر از آن تورهای بسیار پرطرفدار داخلی است که هیجان و ماجراجویی چاشنی اصلی آن به شمار می‌رود. رفتینگ، خودش یک نوع قایق است که در ابتدا با هدف دیگری ساخته شد اما امروز کارکردی در حوزه تفریح و گردشگری دارد. آن ابتدا این قایق را ساختند تا بتوانند از دل طوفان و دریای خروشان عبور کنند اما امروزه در رودخانه‌های سرتاسر ایران می‌توانید این تفریح زیبا را ببینید که انجام می‌شود. اکثر رودخانه‌های ایران، تور رفتینگ دارند مثلاً زاینده‌رود و ارمند رود دو رودخانه بسیار مهم در میان دیگر رودخانه‌ها به شمار آیند. به یک بار تجربه‌اش کاملاً می‌ارزد. البته که اگر یک بار آن را تجربه کنید امکان ندارد دلتان بخواهد از آن دست بکشید.

 

در این مطلب شما را با جذاب‌ترین و پرطرفدارترین تورهای داخلی در سال ۱۳۹۸، آشنا کردیم. در صورتی که نیاز به اطلاعات و آمار بیشتری دارید، پیشنهاد می‌کنیم وارد سایت کایت به نشانی www.kite.ir شده و یا برای اطلاعات بیشتر و سوال در مورد تورهای فوق، با کارشناسان آژانس کایت به شماره تلفن ۰۲۱۷۵۰۹۷۷۰۰ تماس حاصل فرمایید.

 

وبگردی
Copyright 2007 - 2019