تماس با مدیر
شنبه, ۲۵ اردیبهشت , ۱۴۰۰


مدل لباس های ساندرا بولاک Sandra Bullock

مدل لباس های ساندرا بولاک Sandra Bullock

ساندرا بولاک

مدل لباس های ساندرا بولاک Sandra Bullock

این روزها ساندارا بولاک Sandra Bullock بسیار زیاد مورد توجه رسانه ها و مطبوعات قرار گرفته است و باید گفت مدل لباس های او در سراسر دنیا مورد پسند عموم می باشد. ما در اینجا چند مدل از لباس های او را هنگامی که در جاهای مختلف حضور پیدا کرده است برایتان آورده ایم.

حضور در کنفرانس مطبوعاتی فاکس مربوط به سینمای قرن 20
برنده جایزه اسکار در تاریخ 28 آوریل  2013 و در لاس وگاس که با لباسی به دو رنگ سیاه و سفید ظاهر شد. شلوار تنگ مشکی رنگ که با یک بلوز به دو رنگ سیاه و سفید ست شده است. جنس لباس او چرم می باشد که بسیار هم براق است. 
 
برای صرف شام در نابو 
او در 12 ژوئن 2013 در لندن برای صرف شام با لباسی تنگ و کوتاه دیده شد که پوشیدن کفش های پاشنه بلند قرمز هم مدل لباس او را بسیار جذاب تر کرده است.
 
حضور بر روی فرش قرمز 
او در 13 ژوئن 2013 لباسی که تقریبا به مانند لباس نامزدی ویکتوریا بکهام بود را به تن کرد و کفش هایی بسیار زیبایی را هم پوشید که به جذابیت لباس او به هنگام آمدن بر روی فرش قرمز افزود.
 
عکس مطبوعاتی
او در پائیز 2013 برای یک عکس مطبوعاتی مربوط به فیلمی که در کنار میکائیل کورس بازی کرده بود حضور پیدا کرد و یک دامن کوتاه مشکی چرم و یک بلوز ساده مشکی رنگ به تن کرده بود.دستبندی که به دست داشت در کنار صندل های زیبای او بر زیبایی لباسش افزوده بود.

 
حضور در خیابان
او در تاریخ 20 ژوئن 2013 با لباسی بنفش رنگ که پائین آن مدل شلواری بود بسیارخیره کننده دیده شد.
 
مصاحبه مطبوعاتی
 او در تاریخ 21 ژوئن 201   در لندن در یک مصاحبه ی مطبوعاتی حضور پیدا کرد و با لباسی گلدار دیده شد.

 
 
عکس مطبوعاتی
ساندرا در تاریخ 23 ژوئن 2013 در شهر نیویورک برای حضور در یک کنفرانس مطبوعاتی یک لباس چرمی به همراه کفش های چرمی به تن کرد.

 
حضور در تلویزیون 
او در 24 ژوئن 2013 در یک برنامه تلویزیونی با یک لباس رنگی دیده شد .

 
بازی در فیلم
او در تاریخ 25 ژوئن 2013 برای بازی در یک فیلم تلویزیونی با این لباس کوتاه دیده شد .بالای لباسش توری بود و پائینش ساده که آنرا بسیار جذاب تر کرده بود.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019