تماس با مدیر
پنج شنبه, ۲۳ اردیبهشت , ۱۴۰۰


مبارزه هالک ایرانی سجاد غریبی با هالک برزیلی روماریو دوس سانتوس آلوس

مبارزه هالک ایرانی سجاد غریبی با هالک برزیلی روماریو دوس سانتوس آلوس

 

 

سجاد غریبی که به هالک ایرانی معروف است به پیدا کردن یک حریف خیلی نزدیک شده است. او که شانس رقابت در کشتی کج را از دست داد اکنون می‌تواند در MMA مبارزه کند.

روماریو دوس سانتوس آلوز بدسازی برزیلی است که در چند سال گذشته با ایده شبیه شدن به هالک شخصیتی سینمایی، مشغول به عضله سازی بوده است و به قدری در این کار زیاده روی کرد که پزشکان او را تهدید به قطع کردن هر دو بازوی دست به خاطر تبدیل عضله ها به سنگ کردند.

بدنساز ۲۵ ساله می گوید: ” به یاد دارم که پزشکان می گفتند، مجبور به قطع هر دو دست تو می شویم. می گفتند همه چیز در بازوهای من، تمام عضله ها سنگ شده اند.”

 

با توجه به اینکه غریبی پیشنهاد روماریو دوس سانتوس آلوس را پذیرفته است این رقابت می‌تواند بین دو هالک برگزار شود. سانتوس آلوس ۲۹ ساله که به هالک برزیلی معروف است در مصاحبه‌های مختلف اعلام کرده است دوست دارد با هالک ایرانی مبارزه کند.

 

 

 

 

او در جدیدترین اظهار نظرش از طریق انتشار یک ویدئو در شبکه‌های اجتماعی این چالش را تأیید کرد و گفت: می‌خواهم به وزن ۱۲۰ کیلو برسم که این یک چشمک برای هالک ایرانی است که من را به مبارزه طلبیده است. می‌خواهم به وزن ۱۲۰ کیلو برسم اما شما (غریبی) باید برای رسیدن به ۱۲۰ کیلو وزن کم کنید. می‌خواهم سرش را بکنم.

در چنین شرایطی غریبی مبارزه با هالک برزیلی را پذیرفته است و برای رسیدن به این شرایط باید وزن قابل توجهی کم کند. هالک ایرانی ۱۸۰ کیلو وزن دارد.

 

وبگردی
Copyright 2007 - 2019