تماس با مدیر
شنبه, ۲۵ اردیبهشت , ۱۴۰۰


عامل جنایت خیابان هشتم گاندی صحنه قتل را بازسازی کرد+تصاویر

عامل جنایت خیابان هشتم گاندی صحنه قتل را بازسازی کرد+تصاویر

عامل جنایت خیابان هشتم گاندی دقایقی قبل صحنه قتل را تشریح و بازسازی کرد.

دارا 20 ساله ساعت 18:45 دقیقه دیروز به محل جنایت در خیابان هشتم گاندی منتقل شد و در حضور رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، افسران مبارزه با جرایم جنایی، اولیای دم و خبرنگاران به تشریح جنایت خود پرداخت.
او در اعترافات خود گفت: روز حادثه به کافی شاپی که در قسمت بالای خیابان است، رفتم و در آنجا همراه دوستم ماده مخدر شیشه مصرف کردیم، قرار بود آن روز دختر مورد علاقه ام را ببینم، به سمت خانه حرکت کردم تا از مادرم ماشین بگیرم اما او گفت ماشین را لازم دارد. داخل کوچه که شدم دختر خانم جوانی در حال پارک خودروی 206 خود بود.
 آینه خودرو به دیوار گرفت در قسمت بالایی کوچه یک کلاس آموزش زبان است که مقتول برای رفتن به آنجا عجله داشت از او خواستم اجازه دهد تا خودرو را برایش پارک کنم.
پشت فرمان نشستم در این لحظه تلفن همراه او زنگ خورد و مشغول صحبت با آن شد خیلی استرس داشتم، قرارم دیر شده بود. در این لحظه به فکر سرقت خودرو افتادم کمی رفتم جلو و دنده عقب گرفتم. دختر جوان با مشاهده این صحنه به سمت خودرو آمد که گلگیر سمت راست ماشین به پای او اصابت کرد و سرش به یک خودروی ریو که در کوچه پارک بود، برخورد کرد.
مردم نیز با مشاهده این صحنه به طرف من حمله ور شده و با مشت و لگد به ماشین ضربه می‌زدند تا متوقف شوم سپس به سمت خیابان توانیر رفته و از طریق اتوبان حکیم گریختم. متهم پس از تشریح صحنه جنایت به اداره آگاهی منتقل شد.
وبگردی
Copyright 2007 - 2019