تماس با مدیر
سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰


سفر پائولو مالدینی و همسرش به فرانسه کنار برج ایفل

سفر پائولو مالدینی و همسرش به فرانسه کنار برج ایفل

پائولو مالدینی و همسرش

پائولو مالدینی که ۴۸ سال سن دارد به همراه همسرش آدریانا به فرانسه سفر کرده است.این زوج موفق در سال ۱۹۹۴ ازدواج کرده و دارای ۲ فرزند می باشند.

 

پائولو مالدینی (به ایتالیایی: Paolo Maldini) (زاده: ۲۶ ژوئن ۱۹۶۸ در میلان) مدافع سابق تیم ملی ایتالیا و تیم میلان است.

او پسر فوتبالیست و مربی سابق تیم ملی ایتالیا و باشگاه میلان، چزاره مالدینی می‌باشد.بسیاری از کارشناسان از او به عنوان بهترین مدافع تاریخ فوتبال یاد میکنند. او هرگز لباس تیمی باشگاهی غیر از میلان را بر تن نکرد و با ۲۵ سال حضور در لباس آ. ث میلان رکورد دار حضور با لباس یک تیم در تاریخ فوتبال می‌باشد. شماره ۳ باشگاه میلان به احترام او بایگانی شده است و بعد از خداحافظی مالدینی هیچ‌کس پیراهن شماره ۳ را بر تن نمی‌کند، مگر یکی از پسرانش.

مالدینی اولین بازی خود را با لباس میلان در تاریخ ۲۰ ژانویه ۱۹۸۵ در دیدار با تیم اودنیزه انجام داد. او بعد از انجام بیش از ۹۰۰ بازی با لباس میلان، سرانجام در سن ۴۱ سالگی در دیدار با تیم فیورنتینا در تاریخ ۳۱ مِه سال ۲۰۰۹، از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. او در هنگام خداحافظی از فوتبال، با ۲۵ سال وفاداری به باشگاه میلان و بالای سر بردن ۲۶ جام مختلف از جمله: ۵ عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، ۷ قهرمانی در سری آ، ۱ قهرمانی در جام حذفی ایتالیا، ۴ قهرمانی در سوپرجام اروپا و ۲ قهرمانی در جام بین قاره‌ای از اسطوره‌های میلان و جزء پر افتخارترین فوتبالیست‌های تاریخ فوتبال جهان محسوب می‌شود.

مالدینی ۱۲۶ بازی برای تیم ملی ایتالیا انجام داد. او در ۴ دوره حضور خود در جام جهانی و ۳ دوره یورو هرگز نتوانست جامی را بالای سر ببرد. تنها افتخارات ملی او، نایب قهرمانی در جام جهانی ۱۹۹۴، سومی در جام جهانی ۱۹۹۰ و نایب قهرمانی در یورو ۲۰۰۰ می‌باشد. او در جام‌های جهانی ۱۹۹۰ و ۱۹۹۴ در تیم ستاره‌های جام جای گرفت.[۶][۷] همچنین در سال ۱۹۹۴، مالدینی، از سوی مجله فوتبال “ورد ساکر” به عنوان بازیکن سال انتخاب شد. او اولین مدافعی بود که به این افتخار دست پیدا کرد

وبگردی
Copyright 2007 - 2019