تماس با مدیر
دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰


حمله مرد شرور به پلیس بازنشسته و همسرش

حمله مرد شرور به پلیس بازنشسته و همسرش

این مامور بازنشسته پلیس كه مقابل خانه اش در یكی از كوچه‌های خیابان شیرازی در شهر ری هدف حمله قرار گرفت در شرح حادثه گفت: متهم مرد سابقه داری است. او نهم دی ماه سال گذشته یكی از ساكنان كوچه‌ را با قمه به گروگان گرفته بود و تهدید می كرد گروگانش را می كشد. وقتی مردم متوجه ماجرا شدند او با اسلحه‌ای كه همراه داشت شروع به تیراندازی كرد و مردم وحشتزده از محل فرار كردند و گروگان او هم موفق شده خودش را نجات دهد. در آن حادثه به كسی آسیب نرسید و سرانجام ماموران كلانتری 172 شهر ری  به محل آمدند و متهم را دستگیر كردند.

این مامور بازنشسته در ادامه گفت: بعد از تحقیقات پلیس پرونده متهم در دادگاه رسیدگی و او به حبس محكوم شد اما مدتی قبل با سپردن وثیقه آزاد تا این كه هفته گذشته وقتی برای خرید نان از خانه خارج شدم ناگهان به من حمله كرد و با جسم سختی به سرم كوبید. او در حالی كه به خانواده و همسرم فحاشی می كرد من را مورد ضرب و شتم قرار داد كه با كمك رهگذران از دست او نجات پیدا كردم و به بیمارستان منتقل شدم.

وی افزود: بعد ا‍ز آن، ماجرا را به پلیس خبر دادم و ماموران كلانتری 172 در محل حاضر شدند و گفتند به دلیل نداشتن حكم قاضی اجازه بازداشت او را ندارند. در حالی كه پیگیر پرونده ام بودم دو روز بعد از این حادثه متهم این بار همسرم را در كوچه و در مقابل چشم رهگذران مورد ضرب و شتم قرار داده و مجروح كرده است.رهگذران همسرم را به بیمارستان منتقل كردند و من  بار دیگر به پلیس شكایت كردم اما همچنان متهم آزاد است .

وبگردی
Copyright 2007 - 2019