تماس با مدیر
دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰


بیمه نداشتن برخی واحدهای پلاسکو

بیمه نداشتن برخی واحدهای پلاسکو

واحدهای پلاسکو

برخی واحدهای پلاسکو بیمه نداشتند

 

اتحادیه پوشاک با صدور اطاعیه درباره حادثه پلاسکو اعلام کرد :هرگونه بر آوردى از خسارات وارده فعلاً غیر ممکن است و تلاش ما این است تا خسارتهاى جانى و مالى وارده به ساختمان، سرقفلى ها، اجناس، اسناد، وجوه نقد و … در کوتاه ترین زمان برآورد شود.
خبرگزاری تسنیم: در پی حادثه ی آتش سوزی که از ساعاتی پیش در ساختمان پلاسکوی تهران آغاز شد و منجر به فروریختن این ساختمان گردید، خسارات مالی و جانی برای مردم و کسبه و آتش نشان و امدادرسانان وارد شد، اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران اطاعیه ای بدین شرح منتشر کرد:

بدینوسیله مراتب تأسف و تألم یکایک اعضای صنف پوشاک را اعلام و به پیشگاه مقام معظم رهبری، ملت بزرگ ایران و کلیه فعالان صنف پوشاک تسلیت عرض می نماییم.

ضمن تقدیر فراوان از زحمات عزیزان آتش نشانان و امداد رسانان، با توجه به اینکه هنوز اطلاع دقیقی از میزان خسارات جانی و مالی وارده مشخص نشده، امید آن داریم که این خسارات در کمترین میزان ممکن باشد و برای آسیب دیدگان جانی، رحمت و مغفرت الهی و برای بازماندگان ایشان صبر مسئلت داریم.

اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران ضمن اعلام تأسف و تأثر از فاجعه آتش سوزى و تخریب ساختمان پلاسکو ، آمادگى خود را براى حمایت و همکارى با کسبه محترم این ساختمان اعلام میدارد.

ریاست اتحادیه صنف پوشاک تهران با حضور در محل فاجعه تأسف برانگیز آتش سوزى و تخریب ساختمان پلاسکو ، ضمن بازدید از روند اقدامات سازمان آتش نشانى ، ستاد بحران شهردارى تهران ، اورژانس و سایر نهادهاى امدادرسان و استماع گزارش هاى مربوطه از اقدامات ایشان قدردانى کرد ، همچنین با برخى کسبه ساختمان پلاسکو گفتگو و اعلام همدردى نمود .

ابوالقاسم شیرازى اعلام کرد : در حال حاضر بیشترین دغدغه و نگرانى ما در خصوص آسیبهاى جانى کسبه محترم ساختمان پلاسکو و امدادرسانهاى فداکار است .

هرگونه بر آوردى از خسارات وارده فعلاً غیر ممکن است و تلاش ما برآن است تا خسارتهاى جانى و مالى وارده به ساختمان ، سرقفلى ها ، اجناس ، اسناد ، وجوه نقد و … در کوتاه ترین زمان برآورد کارشناسانه گردد .متأسفانه برخى از کسبه فاقد بیمه هستند و جبران خسارات براى ایشان بسیار مشکل خواهد بود .

اتحادیه صنف پوشاک تهران ضمن اعلام همدردى با جان باختگان و آسیب دیدگان این حادثه ، آمادگى خود را جهت حمایت و همکارى با آسیب دیدگان این حادثه اعلام میدارد .

بنابراین گزارش، با توجه به ابعاد گسترده و مختلف فاجعه آتش سوزى و تخریب ساختمان پلاسکو ، ریاست و هیئت مدیره اتحادیه صنف پوشاک تهران ، ستاد ویژه اى را جهت رسیدگى به امور این حادثه تأسف برانگیز و عظیم تشکیل دادند .

بدینوسیله از کسبه محترم ساختمان پلاسکو و سایر اعضاء گرانقدر اتحادیه صنف پوشاک تقاضامندیم ضمن حفظ آرامش و صبر ، اتحادیه را در مدیریت هر چه بهتر شرایط ، کاهش آسیبها و تبعات مربوطه و جبران خلاء بوجود آماده یارى نمایند

وبگردی
Copyright 2007 - 2019