تماس با مدیر
دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰


برنامه دولت دلار به مرز 5000 تومان هست

برنامه دولت دلار به مرز 5000 تومان هست

قیمت دلار ۵۰۰۰ تومان خواهد شد

امیر خجسته، رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی با انتقاد از افزایش قیمت دلار گفت که قیمت دلار به صورت تدریجی از ۳۵۰۰ تومان به ۴۵۰۰ تومان افزایش یافته است. برنامه این است که این نرخ را به ۵۰۰۰ تومان رسانده تا آن را تک نرخی کنند.

 قیمت دلار 5000 تومان می شود

اعتراضات نماینده همدان به وزیر اقتصاد، وزیر آموزش و پرورش و بودجه گردشگری به همدان

امیر خجسته، نماینده مردم همدان و رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی در پایان جلسه علنی امروز (یکشنبه) در تذکری شفاهی به وزیر اقتصاد گفت:

انگار دیگر تعارفی در موضوع مفاسد وجود ندارد و فراگیر شده است. به طوری که متاسفانه برخورد جدی هم وجود ندارد. دلار از ۳۵۰۰ تومان به صورت تدریجی به ۴۵۰۰ تومان رسیده است برنامه این است که این نرخ را به ۵۰۰۰ تومان برسانند تا آن را تک نرخی کنند اما نباید بیش از این فشار به مردم وارد شود.

چرا  قیمت دلار با افزایش ۱۸.۵ درصد رشد پیدا کرده است؟

قیمتهای اقلام نیز تدریجی بالا رفته است. ما از یک طرف به دنبال کنترل قیمت حامل‌های انرژی هستیم اما از طرف دیگر با افزایش قیمت ارز مواجه می شویم. دوستان کنترل کنید و بیش از این نگذارید فشار بر مردم وارد شود.

این نماینده مجلس در تذکری دیگری به وزیر آموزش و پرورش در باره فرهنگیان و بازنشستگان فرهنگی گفت:

تقاضای فرهنگیان آن است که رسیدگی به مطالبات آنها از حالت مصاحبه و صحبت در رسانه‌ها به موضوع عملی و اقدامی برسد اکنون فصل بودجه است که انتظار می‌رفت دولت در بودجه توجهات لازم را مبذول می داشت که این اتفاق رخ نداد.با توجه به این موضوع انتظار می رود که مجلس در زمان بررسی بودجه توجه ویژه‌ای به فرهنگیان به خصوص پاداش پایان خدمت آنها داشته باشد.

همدان در ۲۰۱۸ پایتخت گردشگری کشورهای آسیا شده است. این شهر ۷ هزار سال قدمت و ۱۸۰۰ جاذبه توریستی دارد که متاسفانه بودجه کافی برای این شهر دیده نشده است. درخواست ما از دولت آن است که موضوع گردشگری همدان در ۲۰۱۸ به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای آسیا توجه کند و بودجه خاص و ویژه را لحاظ کند. لازم است مسئولان استانی و کشوری نگاه ویژه ای داشته باشند که ضعیف عمل شده است.

 

 

وبگردی
Copyright 2007 - 2019