تماس با مدیر
شنبه, ۲۵ اردیبهشت , ۱۴۰۰


آتش سوزی در ساختمان اداری در خیابان ولیعصر تلفات جانی نداشت

آتش سوزی در ساختمان اداری در خیابان ولیعصر تلفات جانی نداشت

 آتش سوزی خیابان ولیعصر

آتش سوزی خیابان ولیعصر

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از آتش سوزی در یک ساختمان اداری در خیابان ولیعصر خبر داد.

سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، اظهار کرد: ساعت ۱۰:۰۶ صبح امروز یک مورد آتش سوزی در ساختمانی بالاتر از میدان ولیعصر به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اعلام شد و پیرو تماس هموطنان سه ایستگاه با امکانات کامل به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، با اشاره به اینکه آتش سوزی در یک ساختمان اداری هشت طبقه، رخ داده است، افزود: این ساختمان چهار طبقه زیر زمین داشت که در طبقه منهای چهار و در قسمت اسناد، آتش سوزی رخ داد که باعث شد سیستم‌های اطفای اتوماتیک حریق ساختمان فعال شود و به همین دلیل، پودر زیادی که برای اطفاء استفاده می‌شود در ساختمان متراکم شد.

تعداد زیادی کارمند و ارباب رجوع در طبقات مختلف ساختمان محبوس شدند و آتش نشانان که دو دقیقه پس از اعلام به محل رسیده بودند، بیش از ۵۰ نفر را از ساختمان خارج کردند که از این میان یکی دو نفر دچار مشکلات تنفسی شده بودند و تحویل عوامل اورژانس داده شدند.

ملکی با اشاره به اینکه بخش دیگری از نیروهای آتش نشانی اقدام به اطفای حریق کردند، گفت: با توجه به اینکه تراکم پودرها در ساختمان، دید را محدود کرده بود آتش نشانان با این حال توانستند خود را به کانون حریق برسانند و عملیات به پایان رسید

وبگردی
Copyright 2007 - 2019