تماس با مدیر
شنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۷


وقتی یک راهبه ستاره جهانی می شود+عکس

وقتی یک راهبه ستاره جهانی می شود+عکس

این زن 90 ساله که تمام زندگی خود را در صومعه سپری کرده است  و به ندرت از آنجا خارج شده اکنون در آستانه تبدیل شدن به یک ستاره قرار داردو حتی سی دی کارهای او روانه بازار شده است. شنیده میشود که قرار است به زودی وی به صورت زنده نیز برنامه هایی اجرا کند.

به گفته یک موسیقی دان برجسته کارهای او بیشتر جنبه کلاسیک دارد که به صورت کاملا طبیعی و با صداقت و ظرافت بسیار زنانه نواخته میشود، این موسیقی دان معتقد است این زن کارهایی بسیار عمیق ارائه میدهد و با توجه به اینکه هرگز از کلیسا خارج نشده است و تنها آهنگی شنیده صدای ارگ کلیساست کارش واقعا تحسین برانگیز است.

او سعی میکند ترانه هایی که اخیرا در سی دی هایی که برایش هدیه می آورند میشنود بازنوازی کند و با توجه به اینکه هیچ مربی ندارد و آموزشی در این زمینه ندیده است کارهایش فوق العاده است.

او متولد سال 1923 میلادی است و از سن 6 سالگی به همراه خواهرش به یک مدرسه شبانه روزی در سوئیس فرستاده شد. از همان زمان اوبه موسیقی علاقه مند بود اما کم کم به خاطر علایق مذهبی که داشت به کلیسا راه پیدا کرد ولی آنچه امروز نمایان است استعداد فوق العاده زیاد وی در زمینه موسیقی است.


وبگردی
Copyright 2007 - 2017