تماس با مدیر
چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹


مشخصات یک تالار پذیرایی عروسی مناسب

مشخصات یک تالار پذیرایی عروسی مناسب

تالار پذیرایی عروسی

 

به گزارش سایت تالار، برای اینکه در بهترین شب زندگی تان به زیباترین شکل ممکن بدرخشید، علاوه بر پوشش و آرایش صورت، توجه به نکات پیرامونی هم اهمیتویژه ای دارد. یک نکته ی طلایی و  بارز در هر مراسمی محل برگزاری آن است. پس لازم است با دیدی باز و حساسیت ویزه انتخاب شود.

 

 

مشخصات یک تالار مناسب

در هنگام مراجعه به تالارهای پذیرایی برای انتخاب بهترین گزینه، توجه داشته باشید که به کیفیت غذا ، سرویس دهی مهماندارها ، زیبایی و نظافت تالار توجه و دقت کافی داشته باشید. میزها ، صندلی ها ، ظروف پذیرایی ، تزئینات تالار و ارتفاع سقف را حتما در نظر بگیرید. مثلا در نظر داشته باشید که اگر سقف تالار انتخاب شده، کوتاه باشد در روز عروسی، امکان فیلمبرداری با کرین برای گروه فیلمبرداری شما وجود نخواهد داشت. موقعیت نمازخانه ، سرویس بهداشتی و اتاق تعویض لباس بانوان را حتما درنظر بگیرید. اگر تالار در طبقات بالای ساختمان قراردارد، حتما پله های تالار را مد نظر بگیرید، چرا که بالاخره لیز بودن پله ها مشکل ساز می شود. اگر میخواهید باغ تالار انتخاب کنید این را حتما در نظر داشته باشید که چه تاریخی از سال را می خواهید برای عروسیتان انتخاب کنید.آیا تاریخ عروسی شما در تابستان است یا در فصلی سرد؟اگر در فصل سرد می خواهید مراسم عروسی بگیرید پس باغ تالار گزینه ای مناسب برای شما نمی باشد.

برای انتخاب تالار عروسی حتما این نکته را در ذهن داشته باشید که تالار عروسی شما پارکینگ برای ماشین مهمانانتان داشته باشد یا حتی اینکه چه فضایی را به شما برای امنیت خودروهایتان اختصاص خواهد داد. اگربرای پیدا کردن تالار عروسی یا باغ عروسی فرصت کمی دارید؛ نباید استرس و نگرانی به خود راهدهید. چرا که امروزه چیزی که در  سطح شهرها به وفور یافت می شود تالار عروسی است.

فقط کافیست برای انتخاب بهترین تالار دقت بخرج بدهید.  به روز بودن طراحی و چیدمان سالن پذیرایی یکی از مهمترین مواردی است که شما باید به آن هم توجه داشته باشید. زیبایی و تمیزی آن در مراسمتان قابل مشاهده است مخصوصا در فیلم عروسیتان که این هم مهم تلقی می شود. تالارهایی هستند که حتی تم عروسی شما را هم برایتان اجرا می کنند و زیبایی بسزایی را به جشن شما می بخشند. زیبایی دکور مراسم به بهتر جلوه داده شدن نمای داخلی تالار و حتی در چشمان مهمانان شما نقش زیادی را می تواند ایفا کند.

تالارهایی وجود دارند که حتی گل آرایی را جزئی از خدمات خود می دانند. زیبایی گل آرایی در دید میهمانان شما جذابیت بیشتری را دارد.مسیری را که عروس میخواهد وارد تالار میهمانی شود، اگر دارای گل آرایی و نورافشانی باشد جلوه بیشتری خواهد داشت.از دید عموم این نوع خدمات به زیباتر شدن و خاص تر شدن هر چه بیشتر مراسم عروسی شما کمک خواهد کرد.

دو نکته ی مهم

در صورتی که می خواهید مراسم تان را در باغ برگزار کنید؛ قبل از کرایه ی آن به فکر تامین برق مورد نیاز مراسم تان باشید. به عبارتی دیگر مطمئن شوید که برق آن منطقه و یا کنتور باغ تان طوری باشدکه بتوانید هم چراغانی کنید هم گروه موسیقی داشته باشید و هم برای کارهای دیگری مثل تصویر برداری و آشپزی و… مشکلی پیش نیاید. ضمنا اگر در آن منطقه احتمال قطع شدن برق وجود دارد حتما به فکر اجاره ی موتور برق باشید.

بد نیست به فکر سرگرم کردن میهمانان تان نیز باشید به همان نسبتی که بودجه تان اجازه می دهد می توانید آن ها را سرگرم کنید. می توانید از یک گروه موسیقی دعوت کنید تا جشن تان را شاد تر کنند یا با یک آتش بازی زیبا و بی خطر میهمانان را شاد کنید.

 

منبع:سایت تالار (http://www.talar.org)

 

وبگردی
Copyright 2007 - 2019