تماس با مدیر
دوشنبه, ۲۸ خرداد , ۱۳۹۷


سرپرست وزارت آموزش و پرورش منصوب شد+تکمیلی

سرپرست وزارت آموزش و پرورش منصوب شد+تکمیلی

 رحیم عبادی به عنوان سرپرست وزارت آموزش و پرورش منصوب شد.

به گزارش ایسنا به نقل از ندای انقلاب، عبادی معاون پرورشی زمان وزارت حسین مظفر ساعاتی پیش با حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان به منظور تصدی سرپرستی وزارت آموزش و پرورش دیدار و گفت‌وگو کرد.

شنیده‌ها از این جلسه حاکی از آن است که رحیم عبادی صرفا به عنوان سرپرست وزارت آموزش و پرورش منصوب شده و قرار است طی مدت مسئولیت خود اقدام به تغییر بیشتر معاونین و مدیران این وزارتخانه کند.

تکذیب سرپرستی رحیم‌عبادی بر وزارت آموزش و پرورش/ انتصاب توفیقی و صالحی امیری به سرپرستی وزارتخانه‌های علوم و ورزش و جوانان
مشاور رئیس جمهور سرپرست وزارتخانه های علوم تحقیقات و فناوری و ورزش و جوانان را معرفی و اخبار نقل شده درباره معرفی سرپرست وزارت آموزش و پرورش رد کرد.

محمدرضا صادق در گفتگو با خبرنگار مهر، در پاسخ به این سوال که آیا آقای رحیم عبادی به عنوان سرپرست وزارت آموزش و پرورش معرفی شده است یا خیر؟، اظهار کرد: این خبر صحت ندارد.

وی در خصوص معرفی سرپرست وزارت علوم تحقیقات و فناوری نیز افزود: آقای جعفر توفیقی از سوی رئیس جمهور به عنوان سرپرست این وزارتخانه معرفی شده است.

مشاور رئیس جمهور ادامه داد: همچنین آقای رضا صالحی امیری به عنوان سرپرست وزارت ورزش و جوانان از سوی رئیس جمهور معرفی شده است.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017