تماس با مدیر
جمعه, ۳ فروردین , ۱۳۹۷


دردسر مدهای عجیب و غریب ستاره ها +عکس

دردسر مدهای عجیب و غریب ستاره ها +عکس

استفاده از زینتهای دندانی در اواخر دهه 80 میلادی به صورت یک مد همه گیر رخ داد. اخیرا این مد قدیمی دوباره توسط تعداد زیادی از ستاره ها به روز شده است و اکثر ستارگان هالیوودی از “بیانسه ” تا ” مدونا” از آن استفاده میکنند.

کارشناسان هشدار داده اند این گریل های دندانی که غالبا از جنس طلا و پلاتین ساخته شده و با جواهرات تزئین میشوند عامل بسیاری از بیماریهای دهان و دندان هستند.

استفاده از این گریلها توسط ستارگان شاید کار عجیبی نباشد آنها غالبا به خاطر ثروت و امکاناتی که در دسترس دارند از محصولات با کیفیتی استفاده میکنند اما هواداران این افراد که به تقلید از این ستارگان مشهور خواهان پیروی از این مد هستند قدرت خرید مشابهی ندارند و بنابراین از مدلهای بی کیفیت و ارزانتری استفاده میکنند  که در نهایت منجر به مشکلات دهان و دندان و لثه در این افراد میشود.

به گفته پزشکان اگرچه در ابتدا استفاده از گریل ها به نظر راحت و بدون مشکل است اما گریل های غیر استاندارد میتواند سبب آسیب به مینای دندان ، دندان درد و حتی سردرد شوند. همچنین استفاده طولانی مدت از گریل غیر استاندارد سبب پوسیدگی دندان و حتی آسیب دائم به موقعیت دندانها در فک میشود. نوع متحرک آن اگرچه آسیب کمتری به دندان میزند اما باعث عفونتهای باکتریایی دهان خواهد بود.

به گفته پزشکان استفاده از گریلها چه به صورت دائم و چه متحرک در طولانی مدت باعث آسیبهای جبران ناپذیر به لثه و دندانها میشود بنابراین توصیه شده است افراد عادی از استفاده از این گریلها خودداری کرده  و کمتر در پی الگوبرداریهای غلط از ستارگان باشند.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017