تماس با مدیر
دوشنبه, ۳ آذر , ۱۳۹۹


دانلود برترین نرم افزار های گوشی های موبایل

دانلود برترین نرم افزار های گوشی های موبایل

نرم افزار موبایل

اگر شما هم از کاربران تلفنهای همراه باشید قطعا دغدغه انتخاب یک نرم افزار مناسب برای انجام کارهای مختلف  راخواهید داشت. خوشبختانه نه سایتهای ارائه دهنده نرم افزارها و بازیهای موبایل کم هستند و نه برنامه های آنها. جدا از این تعدد ارائه دهنده، تنوع در خدمات قابل ارائه توسط این نرم افزارها هم چشمگیر است. حتما شما هم برخی از این نرم افزارها را بر روی تلفن همراه خود نصب دارید. مثلا اگر قصد تبادل اطلاعات گوشی خود با دوستانتان را داشته باشید، ممکن است یکی از نرم افزارهای انتقال فایل نظیر شیریت را نصب و از امکانات آن استفاده کرده باشید. از مزایای این برنامه میتوان به سرعت انتقال فایلها اشاره نمود که نسبت به نسخه های بلوتوثی و مادون قرمزی مشابه خودش بیش از ۴۰ برابر سریعتر است. علاوه بر این، میتوانید دستگاههایی که در اطرافتان هست را توسط نرم افزار شیریت شناسایی کنید یا فایلهایی را از روی کامپیوتر به دستگاه خود منتقل کنید و برعکس.

برخی از نرم افزارها جنبه عمومی و سرگرمی پیدا میکنند و میتوانند در این حوزه خدماتی را ارائه کنند. البته اینگونه برنامه ها بیشتر برای گذراندن اوقات فراغت میتوانند استفاده شوند و اطلاعات مختلفی را نیز برایتان ممکن است فراهم کرده باشند. به عنوان مثال جدیدترین نسخه روبیکا ، یک اپلیکیشن ایرانی است که خدمات مختلفی را در کنار هم قرار داده است. از این رو میتوانیم به آن سوپر اپ نیز بگوییم. در ساعات فراغت خود میتوانید توسط نرم افزار روبیکا سریالهای تلویزیونی تماشا کنید، دنیای کودکان را ببینید یا مسابقات ورزشی را دنبال کنید. بخش آموزش و سلامت آن نیز میتواند اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهد تا در کنار سرگرمی نیز مطالعه ای داشته باشید و به معلومات خود بیفزایید.

فقط نرم افزارهای انتقال فایل یا سرگرمی نیستند که میتوانند مفید باشند. امروزه بسیاری از افراد به پیامرسانها یا در واقع همان مسنجرها متکی هستند و کارهای روزمره خود مثل تعامل با افراد مختلف و حتی کسب و کارشان را از طریق آن انجام میدهند. دانلود تلگرام یکی از محبوبترین دانلود در بین پیامرسانها در سالهای اخیر بود که توانست در مدت بسیار کوتاهی تعداد بیشماری مخاطب را جذب کند. امکاناتی نظیر ارسال پیام، ساخت گروه و کانال با هدف توسعه کسب و کار و … از مهمترین قابلیتهای نرم افزار محبوب تلگرام است. با فیلتر شدن تلگرام، نرم افزارهایی ایرانی پیام رسان نظیر پیام رسان سروش به تبلیغات خود گسترش دادند و سعی کرده اند تا جایگاه تلگرام را از آن خود نمایند. این برنامه نیز امکانات تلگرام را دارد و مزیت آن این است که سرورهایش داخل ایران قرار دارد. از این رو میتواند نسبت به تلگرام بسیار سریعتر عمل کند و اطلاعات شما را در اختیار مخاطبینتان قرار دهد.

حتی اگر هم از مسنجرهای فوق راضی نیستید، میتوانید واتساپ را دریافت کنید و آن را بر روی تلفن همراه خود نصب نمایید. این نرم افزار از سیستم عاملهای مختلف از جمله اندروید پشتیبانی میکند. در واتساپ میتوانید انواع مختلفی از پیامها برای مخاطبین خود ارسال نمایید. مانند پیامهای متنی، صوتی ، تصویری، ویدئویی و غیره. یکی از قابلیتهای این نرم افزار این است که پس از نصب همواره ردر تلفن شما فعال است و جدیدترین اطلاعیه ها را به محض دریافت اتصال اینترنت، از طریق آلارمی در اختیار شما قرار میدهد. بدین تریتب همواره جدیدترین رویدادهای اطراف خود را باخبر خواهید شد بدون اینکه هزینه گزافی برای آن پرداخت نمایید. علاوه بر این، مزیت این برنامه عدم نیاز به اینترنت خیلی پرسرعت برای استفاده از قابلیتهای آن است. یعنی حتی با اینترنت کم سرعت هم میتوانید از امکانت فوق العاده واتساپ استفاده کرده و لذت ارتباط بدون هزینه را داشته باشید. مزیت دیگر این برنامه پشتیبانی عالی از زبان فارسی است.

در هر صورت برای انتخاب هر نرم افزار انتخاب با شماست. اما توصیه ما به شما دانلود برنامه مورد نظرتان از یک سایت معتبر مانند تیز موبایل است.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019