تماس با مدیر
یکشنبه, ۲۲ فروردین , ۱۴۰۰


این زن جوان از هم اکنون بخت اول اسکار است+تصویر

این زن جوان از هم اکنون بخت اول اسکار است+تصویر

اسکار

این زن جوان از هم اکنون بخت اول اسکار است+تصویر

چند ماه مانده به انتخاب نامزدهای اسکار، از کیت بلانشت، هنرپیشه استرالیایی برای بازی در فیلم جاسمین غمگین به عنوان یکی از بخت‌های اسکار بهترین بازیگر زن نام برده می شود.

بلانشت تاکنون پنج بار نامزد دریافت اسکار شده است.

بلانشت در تازه ترین ساخته وودی آلن که از نظر بسیاری از منتقدان برداشت آزادی از اتوبوسی به نام هوس نوشته تنسی ویلیامز است، در نقش زنی اجتماعی و ثروتمندی بازی می کند که زندگی‌اش رو به افول است.

او مانند بلانش دوبوآ در نمایشنامه اتوبوسی به نام هوس به خانه خواهرش می رود و تصمیم دارد برای فرار از مشکلات روحی مدتی را در کنار او و شوهرش زندگی کند.

نقش آفرینی او در چهل و ششمین ساخته وودی آلن، با استقبال خوبی از سوی نویسندگان سینمایی و منتقدان فیلم رو به رو شده است.

 

کیت بلانشت و الک بالدوین در نمای از فیلم جاسمین غمگین

تیم رابی، در روزنامه دیلی تلگراف نوشته نقش آفرینی “جذاب” بلانشت “راه سریعی” برای رسیدن او به اسکار است.

کریس توکی، نویسنده دیلی میل هم نوشته باید بازیگری دیگر با نقش آفرینی “فوق العاده” ظاهر شود تا بتواند او را شکست دهد.

کیت میور در روزنامه تایمز نوشته: “وودی آلن شایسته دریافت پنج ستاره برای فیلمش است و بلانشت هم شایسته دریافت اسکار برای نقش بلانش دوبوآ مدرن.”

هنوز نزدیک به چهار ماه تا معرفی نامزدهای اسکار مانده است و هنوز تعدادی از فیلم هایی که شانس نامزد شدن برای این جایزه را دارند، به نمایش در نیامده اند. با این حال بازی بلانشت آنقدر برای منتقدان فیلم جذاب بوده که از حالا او را برنده اسکار بدانند.

بلانشت تاکنون پنج بار نامزد دریافت اسکار شده و یک بار در سال ۲۰۰۵ برای بازی در نقش کاترین هپبورن، در فیلم هوانورد اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن را گرفته است.

او اکنون در حال بازی در فیلم سیندرلا به کارگردانی کنت برانا است.

در جاسمین غمگین که نمایش عمومی آن در بریتانیا از روز ۲۷ سپتامبر آغاز شده است الک بالدوین، بابی کاناواله و سالی هاوکینز بازی می کنند.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019