تماس با مدیر
چهارشنبه, ۱ فروردین , ۱۳۹۷


سریع‌ترین پورشه استاندارد دنیا +عکس

سریع‌ترین پورشه استاندارد دنیا +عکس

تقریباً می‌شود گفت همه پورشه‌ها سریعند. درست به همین خاطر است که طی این 50 سال اخیر پیر و جوان را به دنبال خود کشانده است. شاید همه پورشه ها سریع باشند ولی این یکی از همه سریع‌تر است.

به صورت متعارف، شرکت‌های تولیدی یکی از تولیدات خود را به نام پرچم‌دار معرفی می‌کنند. محصولی که از نظر کیفیت و کارایی از دیگر محصولات برتر و بهتر باشد.

پورشه، این خودروساز کهنه‌کار آلمانی نیز برای آن دسته از مشتریان خود که چیزی بیش از سرعت و قدرت می‌طلبند 911 Turbo S را تولید کرده است. یک پرچم‌دار تمام عیار.

این کوپه دو درب چهار نفره، رکورددار سریع‌ترین محصول استاندارد پورشه است. چراکه شرکت‌های تیونینگ با دستکاری غیر استاندارد موتور و قوای محرکه بعضاً مدل‌هایی به مراتب سریع‌تر و قوی‌تر تولید می‌کنند که از نظر پورشه فاقد ایمنی و مصرف بهینه سوخت هستند.

توربو S دارای یک موتور 3.8 لیتری شش سیلندر با آرایش خوابیده خطی است. قدرت خروجی آن 560 اسب‌بخار در دور موتور وحشتناک 6750 دور در دقیقه ثبت شده است.

با این خروجی و با احتساب جعبه‌دنده 7 سرعته دو کلاچه‌اش می‌تواند به سرعت نهایی 315 کیلومتر در ساعت دست پیدا کند. شتاب صفر تا 100 آن 2.9 و صفر تا 160 کیلومتر در ساعتش نیز فقط 6.8 ثانیه طی می‌شود.

باک سوخت این پورشه 68 لیتر گنجایش دارد و مصرف میانگینش نیز فقط 9.7 لیتر در هر 100 کیلومتر است.

لازم به ذکر است که توربو S چیزی معادل 181 هزار و 100 دلار می‌ارزد.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017