تماس با مدیر
جمعه, ۱ تیر , ۱۳۹۷


نظر یکتا ناصر، پگاه آهنگرانی و برزو ارجمند درباره داربی پرسپولیس و استقلال

نظر یکتا ناصر، پگاه آهنگرانی و برزو ارجمند درباره داربی پرسپولیس و استقلال

عصر امروز(جمعه 15 شهریورماه) هفتادوهفتمین دربی پایتخت بین تیم های استقلال و پرسپولیس برگزار می شود. دیداری که حسابش از تمام بازی های لیگ برتر جداست و از اهمیت فوق العاده ای برای هواداران پرشمار دو تیم برخوردار است.
 
در آستانه دربی سرخابی ها، نظر سه بازیگر سینما را درباره این مسابقه جویا شده‌ایم، که خواندنش خالی از لطف نیست:
 
 
پگاه آهنگرانی
من استقلالی‌ام. به‌نظرم استقلال برنده فرداست. برای اینکه اصولا دو، سه فصل است که اوضاع بهتری نسبت به پرسپولیس دارد. از من توقع رجزخوانی و کل‌کل نداشته باشید چون بلد نیستم. منتها در کمال متانت می‌گویم که استقلال برنده بازی فرداست.
 
یکتا ناصر
خب، مثل هر طرفدار دیگری دوست دارم تیمم پیروز شود؛ امیدوارم پرسپولیس ببرد تا همه خوشحال شوند! اما واقعیت این است که مدت‌هاست دیگر طرفدار واقعی تیم پرسپولیس نیستم به‌خاطر افرادی که درباره این تیم تصمیم می‌گیرند. به نظرم این افراد، خیلی آدم‌های فوتبال نیستند و تصمیم‌گیری‌هایشان درباره چنین تیم پرطرفداری روی طرفداران پرسپولیس هم تاثیر گذاشته. البته یک اعتراف دیگر هم می‌کنم و آن این است که علاقه من به پرسپولیس موروثی است، یعنی در خانواده ما همه این تیم را دوست دارند؛ این جنس علاقه باعث شده که خیلی درگیر حواشی تیم پرسپولیس نباشم.
 
برزو ارجمند
همه دنیا می‌دانند من استقلالی‌ام. هیچ‌وقت پیش نیامده که برای بازی استقلال و پرسپولیس به استادیوم بروم و دوست هم ندارم تجربه‌اش کنم چون استادیوم خیلی شلوغ است. در عوض همیشه در روز بازی پرسپولیس و استقلال جمع می‌شویم در خانه. اصولا فقط با دو، سه تا از دوستانم کری‌خوانی دارم. اهل پیش‌بینی هم نیستم اما مسلما دوست دارم استقلال برنده میدان باشد.
امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017