تماس با مدیر
شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷


حمله سارقان به اشرافی ترین خانه پاسداران

حمله سارقان به اشرافی ترین خانه پاسداران

این فرد که یکی از سرمایه داران تهران است و در منطقه پاسداران زندگی می‌کند شب گذشته وقتی وارد خانه اش شد متوجه حضور سارقان گردید.

این فرد که به در خواست خودش نامش گفته نمی‌شود،گفت: در خانه‌ام چند میلیارد طلا و جواهر داشتم و این‌ها تنها قسمتی کمی از اموال با ارزشم بود و وقتی سارقان را دیدم باور کنید تا پای سکته مغزی و قلبی پیش رفتم.

ابتدا به پلیس اعتماد نداشتم ولی به گفته همسرم با 110 تماس گرفتم و آنان را در جریان سرقت قرار دادم و بعد مسیر حرکت فرار و خودرو سارقان را نیز برای مامور انتظامی تشریح کردم.

چند ساعت از ماجرا گذشت و من هر دقیقه به فکر بدبختی و ورشکستیم بودم ولی ناگهان از کلانتری پاسداران با من تماس گرفته و گفتند: دزد خانه شما را دستگیر کردیم، لطفا جهت بررسی اموال و دریافت آن به کلانتری مراجعه کنید.

من که انگار بال در آورده بودم تا کلانتری پرواز کردم و مثل باد خودم را به آقا رئیس رساندم و بعد از یک احوال پرسی سریع رفتیم پیش 3 سارق منزل منت که در حین فرار دستگیر شده بودند.

رئیس کلانتری می‌گفت بعد از اعلام سرقت از سوی مرکز پیام گشت‌های کلانتری طرح مهار به اجرا در آورده و پس از چند ساعت تعقیب و مراقبت و یک درگیری توانسته بودند سارقان را دستگیر و اموالم از آنان پس بگیرند.

از این بابت بسیار خوشحال بودم و شکایتم را از سارقان تنظیم کرده و با این مصاحبه می‌خواستم از پلیس تهران تشکر کنم، البته با یک عذر خواهی که اولش اصلا به آنان اعتماد نداشتم.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017