تماس با مدیر
دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۳۹۷


مرگ مشکوک در بیمارستان لواسان

مرگ مشکوک در بیمارستان لواسان

مرگ مشکوک

مرگ مشکوک در بیمارستان لواسان

سرهنگ مهیار رستگاری  در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‏های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره مرگ مشکوک در بیمارستان لواسان، بلافاصله مأموران گشت کلانتری 12 بومهن در محل حاضر شدند.

وی افزود: مأموران با جسد دختری 20 ساله که از روستای جاجرود وی را انتقال داده بودند، در حالی روبه ‏رو شدند که آثار کبودی بر روی گردن وی مشهود بود؛ بلافاصله اکیپ بررسی صحنه جرم پلیس آگاهی نیز در محل حاضر شد و کار خود را برای کشف قتل و دستگیری قاتل آغاز کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس با اشاره به تحقیقات پلیس از انتقال‏ دهندگان متوفی عنوان داشت: دو نفر خانم و آقا تبعه افغانستان با اظهارات متناقضشان که شک ‏برانگیز بود، بیان داشتند که مقتول را نمی‏ شناسند و فقط وی را انتقال داده‌‏اند.

وی تصریح کرد: با ادامه بازجویی ‏های فنی و پلیسی توسط کاراگاهان مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی شهرستان پردیس، متهم به نام «محمد» لب به اعتراف گشود و از قتل خواهر خود پرده برداشت.

رستگاری با اشاره به اعترافات صریح متهم عنوان داشت: متهمان که برادر و مادر زن قاتل بودند، ابتدا موضوع انکار می ‏کردند که با انتقال متهمان در صحنه جرم و بازسازی توسط همسایگان شناسایی شدند.

وی تصریح کرد: در نهایت مشخص شد که متهم به نام «محمد» از چندین ماه قبل با خواهر خود به علت دوستی با یکی از هموطنانش بارها درگیر شده و وی را ضرب و شتم کرده بود که روز گذشته هنگام مراجعه به منزل مشاهده می‏کند که با تلفن همراه مشغول صحبت با شخص مذکور است و منجر به عصبانیت وی می‏شود و ضرب و شتم وی منجر به مرگ مقتوله شده و مادر زن وی نیز در انتقال مقتوله وی را همراهی می ‏کند.

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس گفت: متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شد

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017