تماس با مدیر
شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷


اشک‌ها و لبخندها در المپیک نشست IOC +تصاویر

اشک‌ها و لبخندها در المپیک نشست IOC +تصاویر

نشست انتخاب یک رشته برای المپیک 2020 حاشیه‌های غمناکی برای بیسبال و اسکواش داشت.

جالب‌ترین لحظه‌ها در زمان ارائه دفاعیات رشته بیسبال – سافت بال در مراسم انتخاب یک رشته برای بازی‌های المپیک 2020، لحظه‌ای بود که دان پورتر رییس فدراسیون تازه تشکیل شده بیسبال (WBSC) که 50 سال خدمتش به بیسبال را سپری می‌کند از اعضای کمیته بین‌المللی المپیک با قیافه ای غمناک، عاجزانه درخواست کمک کرد تا به این رشته کمک کنند و اعلام کرد او 511 نامه از بازیکنان ناامید بیسبال دریافت کرده که از حذف این رشته از بازی‌های المپیک ناراحت شده‌اند.

 

تصویر غمناک رئیس فدراسیون جهانی بیسبال پس از درخواست عاجزانه‌اش برای المپیکی شدن

پورتر که بسیار احساساتی شده بود با قیافه ای ماتم زده گفت: امیدوارم یک جایی برای این دخترهای کوچک در المپیک باز کنید و آرزوهایش را تحقق ببخشید.

بیسبال در این رای‌گیری توانست بالاتر از اسکواش در رده دوم جای گیرد. البته این یک ضربه برای اسکواش خواهد بود زیرا با توجه به قوانین موجود نمی‌تواند برای بازگشت مجدد به المپیک تحت نظر ریاست جدید اقدام کند.

 

ارائه دفاعیات یکی از اعضای کمپین اسکواش با لباسی غیر رسمی

نکته عجیب دیگر برای اسکواش لباس‌های عجیب ورزشکاران این رشته بود که لباس‌های بسیار عادی و خانگی بر تن داشتند. در نهایت تقاضای آن‌ها برای به روز کردن و جدید کردن بازی‌های المپیک با رشته‌های جدید به نظر برای هیچ کس خوش‌آیند نیامد.

 

خوشحالی اهالی کشتی جلوی چشم رقبای شکست خورده

در حالی که اعضای سه رشته کشتی، بیسبال و اسکواش در سه ردیف پشت سر هم نشسته بودند، زمانی که کشتی به عنوان برنده اعلام شد، اهالی کشتی از فرط خوشحالی به هوا پریدند و همدیگر را در آغوش کشیدند. این در حالی بود که در ردیفهای جلویی قیافه ماتم زده اهالی اسکواش و بیسبال جلب توجه می کرد.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017