تماس با مدیر
دوشنبه, ۱۶ تیر , ۱۳۹۹


زمان آغاز به کار شورای شهر چهارم پایتخت

زمان آغاز به کار شورای شهر چهارم پایتخت

رییس شورای شهر تهران با اعلام اینکه اولین جلسه شورای جدید شهر تهران دوازدهم شهریور در سالن جدید این شورا برگزار خواهد شد و این شورا به طور رسمی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

 مهدی چمران با بیان اینکه شورای شهر دوره چهارم نخستین جلسه خود را در روز دوازدهم شهریور برگزار و کار خود را به طور رسمی آغاز می‌کند، خاطرنشان کرد: آخرین جلسه شورای شهر سوم نیز قبل از این تاریخ برگزار می‌شود.

رییس شورای شهر تهران همچنین یادآور شد که صحن علنی شورا برای برگزاری علنی 100 درصد آماده شده است و جلسه هفته گذشته نیز در این سالن برگزار شده است.

وی همچنین درباره احتمال خروج برخی از اعضای جدید شورای شهر از این شورا و رفتن آن به دولت یا سایر نهادها نیز،گفت: طبق قانون اعضای علی‌البدل به ترتیبی که رای آورده‌اند به شورای شهر ورود پیدا کرده و جای آنها را خواهند گرفت.

چمران در مورد شهردار احتمالی پایتخت نیز تصریح کرد: در حال حاضر گزینه نهایی تصدی شهرداری تهران مشخص نشده است و پس از جلسه با اعضای شورای شهر و مشورت و رایزنی با آنها شهردار را انتخاب خواهیم کرد و فعلا نمی‌توان در مورد گزینه نهایی شورای شهر برای شهرداری تهران اظهارنظری کرد.

رییس شورای شهر تهران اظهار امیدواری کرد: اعضای جدید شورای شهر تهران بتوانند با همفکری و تلاش بیشتر در راستای آبادانی هر چه بهتر شهر تهران و کاهش مشکلات مردم اقدام کنند.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019