تماس با مدیر
پنج شنبه, ۱۶ مرداد , ۱۳۹۹


فصل خرید از قشم چه زمانی است؟

فصل خرید از قشم چه زمانی است؟

فصل خرید از قشم

 

چند صباحی‌ست که جزیره قشم در لیست محبوب‌ترین مناطق ایران برای خرید ارزان قرار گرفته است و بسیاری از ایرانیان، خرید از این جزیره را تجربه کرده‌اند. نکته‌ای که در مورد خرید از قشم وجود دارد، تفاوت قیمت در فصل‌های مختلف است و سؤالاتی در مورد آن مطرح می‌شود. پس آن دسته از گردشگرانی که دنبال پاسخی مناسب برای سؤالاتی در مورد بهترین فصل خرید از قشم می‌گردند، بهتر است که متن زیر با دقت بخوانند؛

بدون شک جزیره قشم یکی از بهترین مقاصد برای خرید در ایران است؛ خانواده‌ها و گردشگران زیادی سفر به این جزیره را تجربه کرده‌اند و به گشت و گذار در مراکز خرید این جزیره پرداخته‌اند، اما گمانه‌زنی در مورد بهترین زمان برای خرید از قشم در میان گردشگران وجود دارد و حتی عده بسیار زیادی از فعالان اصناف مختلف، که اقدام به خرید کلی اجناس از قشم می‌کنند، بهترین زمان برای خرید از این جزیره را به درستی نمی‌شناسند. اما پاسخ چیست؟

فصل تابستان بهترین فصل برای خرید از قشم است؛ می‌توان بدون هیچ بحثی این نکته را پذیرفت، که در تابستان به علت گرمای هوای مناطق جنوبی ایران، گردشگران کمتری به این نواحی سفرمی‌کنند و همین موضوع زمینه‌ساز افت قیمت‌ها می‌شود. حتی قیمت تور قشم هم دست‌خوش تغییراتی اساسی می‌شود و در بعضی زمان‌ها (نظیر ماه مبارک رمضان) تا ۴۰ درصد کاهش می‌یابد. این نکته سبب می‌شود که مراکز خرید قشم قیمت‌های خود را تا حد زیادی بشکنند. از طرفی تور ارزان قشم و صرفه‌جویی در هزینه‌های مربوط آن، می‌تواند هزینه‌های اضافی سفر را به بودجه خرید اضافه کند.

درست است که گرمای شدید هوای قشم در تابستان، می‌تواند شرایط سفر را تا حدودی سخت کند، اما بسیاری از صاحبان مشاغل در همین زمان به قشم سفر می‌کنند و مطمئناً دو سه روز تحمل گرما، به خرید ارزان و هزینه کمتر می‌ارزد. البته در همین زمان‌ها هم امکانات قشم به کمک شما خواهند آمد و اگر برنامه مناسبی برای سفرتان داشته باشید، می‌توانید در زمان‌های مناسب‌تر مانند غروب و شب برای گشت و گذار و خرید از هتل خارج شوید و ساعات اوج گرما را در هتل بگذرانید.

جزیره قشم جاذبه‌های طبیعی بسیار زیادی هم دارد که می‌توانند سفر به این جزیره را برای گردشگران بسیار جذاب کند. به این فکر نکنید که در تابستان بازدید از جاذبه‌های قشم دشوار خواهد بود؛ چرا که اکثر این جاذبه‌ها ساحلی‌اند و شما می‌توانید به آب‌تنی در خلیج فارس و بادهای خنک ساحلی امیدوار باشید!

وبگردی
Copyright 2007 - 2019