تماس با مدیر
جمعه, ۱ شهریور , ۱۳۹۸


عکس های شهروز ابراهیمی و خانوادش+بیوگرافی

عکس های شهروز ابراهیمی و خانوادش+بیوگرافی

عکس های شهروز ابراهیمی

در این مطلب عکس های جدید بازیگران شهروز ابراهیمی را برای شما اماده کرده ایم همچنین بیوگرافی و عکس های خانوادگی نیز برای شما قرار داده ایم

عکس های شهروز ابراهیمی

عکس جدید شهروز ابراهیمی

بیوگرافی شهروز ابراهیمی

شهروز ابراهیمی متولد ۱۴ اردیبهشت ۱۳۵۶ و دانشجوی انصرافی رشته تئاتر هست، شهروز ابراهیمی از دوران نوجوانی هنگامی که در مقطع راهنمایی تحصیل می کرده به بازیگری علاقه مند شده و نخستین فیلم خود را با نام «آخر بازی» ساخته «همایون اسعدیان» در سال ۷۸ بازی کرده است و به فعالیتش ادامه داد.

شهروز ابراهیمی که حرفه اصلی اش بازیگری است، یک دوره آموزش بازیگری را در هنرستان صدا و سیما گذراند و تاکنون در سریال هایی نظیر اولین شب آرامش ، کارآگاهان، مرگ تدریجی یک رویا ، سال های مشروطه ، عملیات ۱۲۵، روزهای زیبا، لطفا دور نزنیم ، بی گناهان ، خانه بی پرنده ، کلاه پهلوی و فیلم های تیک ، شبهای تهران و آخر بازی و سریال دوردست ها ،بازی کرده است.

عکس های شهروز ابراهیمی

عکس جدید شهروز ابراهیمی

 

عکس های شهروز ابراهیمی

 

عکس جدید شهروز ابراهیمی

عکس های شهروز ابراهیمی

عکس جدید شهروز ابراهیمی

 

عکس شهروز ابراهیمی

عکس جدید شهروز ابراهیمی

 

عکس های شهروز ابراهیمی و مادرش

 

عکس شهروز ابراهیمی و مادرش

خانواده شهروز ابراهیمی

عکس شهروز ابراهیمی و خانوادش

 

عکس های شهروز ابراهیمی

عکس شهروز ابراهیمی

 

عکس های شهروز ابراهیمی

عکس شهروز ابراهیمی

 

عکس های شهروز ابراهیمی

 

مصاحبه با شهروز ابراهیمی و مادرش

مادرم چشم عشق در خانواده ماست

مجله خبری لحظه نما:رابطه موفق مانند یک خیابان دو طرفه است که هردو نفر باید نسبت به هم علاقه و اعتماد داشته باشند و گذشت را فراموش نکنند. شهروز ابراهیمی رابطه با مادرش را چنین ارتباط زیبایی توصیف می کند و معتقد است مهم ترین دارایی هر فرد در زندگی پدر و مادرش هستند. در یکی از آخرین روز های سال میزبان شهروز ابراهیمی و مادر دوست داشتنی اش خانم اعظم عاشوری شدیم و با آن ها درباره رمز و راز های رابطه موفقشان ، خاطرات مشترک و البته نوروز و حال هوایشان در این ایام گپی دوستانه داشتیم. شهروز ابراهیمی که با بازی در سریال اولین شب آرامش خوش درخشید راه و رسم ارتباط موفق با خانواده را برای تان بازگو می کند.

– مدرن هستیم ولی سنت ها را دوست داریم

عاشوری : رابطه ام با شهروز و کلا فرزندانم بسیار خوب است. اما شاید بتوانم بگویم این رابطه با شهروز بهتر از دیگر فرزندانم است. شهروز درک بالایی از شرایط خانواده دارد و بسیار مهربان و آرام است. البته به هر حال ما به خاطر اختلاف نسلی که داریم گاهی دچار اختلاف سلیقه هم می شویم. در این موارد شاید پسرم به زبان بگوید با من موافق نیست اما در نهایت همیشه آن چه را که مورد قبول من خواست من است می پذیرد.

شهروز ابراهیمی : بله دائم با هم کلنجار می رویم. ( می خندد ) البته من از این که در مورد تمامی مسائل با مادرم صحبت می کنم خوش حالم. با این که مدتی است مستقل زندگی می کنم اما هر لحظه ارتباط بین مان وجود دارد و اصلاً کم رنگ نشده است. اگر روزی با مادرم تماس نگیرم نگران می شوند و خود شان تماس می گیرند. ما شاهد هستیم این روز ها خیلی از خانواده ها از هم بی خبر و بی اطلاع هستند اما در خانواده ما ارتباط عاطفی و عمیقی وجود دارد.

– همه حرف هایم را به مادرم می گویم

شهروز ابراهیمی : فکر می کنم این ارتباط گرم و صمیمی بین ما و به خصوص من و مادرم به خاطر علاقه و احترام دو طرفه است. من فکر می کنم هر کسی در خانواده با یک نفر ارتباط صمیمانه تری دارد. من با پدر عزیزم که فردی بسیار مهربان و روشن فکر هستند هم صمیمی هستم اما حرف های خصوصی و شخصی ام را که شاید هر کسی نتواند با پدر و مادرش مطرح کند به مادرم می گویم. خدا را شکر در جمع ما عشق و علاقه بین افراد خانواده وجود دارد و منشا این عشق نیز مادرم هستند. مادرم از خیلی از سفر ها و تفریحات و خواسته هایش به خاطر ما صرف نظر می کند. البته ما دوست نداریم این طور باشد ولی خود شان ترجیح می دهند مدام در کنار خانواده باشند. خدا را شکر پدر و مادرم مشکلی با هم ندارند اما تنها مشکل شان همین سفر است. پدرم به شدت اهل سفر هستند و دوست دارند با مادرم سفر بروند ولی مادر بدون ما بچه ها جایی نمی روند.

عاشوری : فرزندانم تمام زندگی من هستند. همه خوشی ام با آن ها است و بدون آن ها احساس شادی نمی کنم. اگر بهترین جای دنیا بروم ولی بچه ها کنارم نباشند برایم بی ارزش است. گاهی با همسر یا دختر و دامادم به سفر می رویم ولی بهترین سفرم سال گذشته بود که به شمال رفتیم ، چرا که همه فرزندانم در کنارم بودند. اتفاقا بچه ها متوجه حال خوبم شدند و دامادم همیشه می گوید : « در هیچ سفری مادر تا این حد خوشحال و راحت نبود. »

– مادرم پسری است

شهروز ابراهیمی : گاهی با مادرم در شهرک محل سکونت مان اکباتان قدم می زنیم. همین طور تمام خرید هایم با مادرم است و حتی برای خرید لباس هم من همیشه از مادرم درخواست می کنم کنارم باشند. وسایل خانه ام را نیز تحت نظارت مادرم می خرم. البته ایشان به من جهیزیه کامل داده اند. ( می خندد ) مادرم دوست دارند در سفر ها کنار شان باشیم و من هم سعی می کنم گاهی این اتفاق بیفتد. ضمن این که من همیشه به ایشان اصرار می کنم با من به تئاتر یا سینما بیایند اما چون برادران دو قلویم در خانه هستند مادرم به خاطر آن ها کمتر به قصد تفریح از خانه خارج می شوند. مادرم ما پسر ها را خیلی دوست دارد و بیشتر پسری است تا دختری. ( می خندد )

– لحظه سال تحویل در کنار خانواده

شهروز ابراهیمی : هر سال عید لحظه سال تحویل حتما کنار خانواده ام هستم. ممکن است امسال در خانه خودم سفره هفت سین کوچکی بچینم اما بدون شک در لحظه سال تحویل در کنار خانواده ام خواهم بود. بودن در کنار خانواده هم لذت بخش است و هم باید بالاخره عیدی ام را از پدر بگیرم. ( می خندد )

– سورپرایز نوروزی

شهروز ابراهیمی : بابا هر سال طبق همان سنت قدیمی و زیبا عیدی های مان را لای قرآن می گذارند و پس از سال تحویل به مام می دهند اما یک سال عید ف بابا و مامان حسابی ساختار شکنی کردند و مبلغ بالایی به همه بچه ها عیدی دادند که هنوز خاطر مان است. نیم دانم ان سال چه اتفاقی افتاده بود. ( می خندد)

عاشوری : ان سال عید اولین سالی بود که همسرم باز نشسته شده بودند و از قبل نیت داشتند در صورت باز نشستگی به بچه ها عیدی حسابی بدهند. در نهایت تصمیم گرفتیم مبلغ قابل توجهی عیدی به بچه ها و نوه ام بدهیم تا هر چه دوست دارند خودشان بخرند.

– خداوند را به خاطر خانواده ام شکر می کنم.

شهروز ابراهیمی : بزرگ ترین داشته زندگی ام پدر و مادر و خانواده ام هستند و هر روز خداوند را برای داشتن شان شکر می کنم. حتی آرزو می کنم خدا از عمر من کاسته و به عمر مادرم بیفزاید. مگر یک انسان جز آرامش در کنار خانواده چه چیزی می خواهد؟ من حتی بار ها شرایط زندگی در خارج از کشور برایم پیش آمده اما به خاطر خانواده ام از رفتن صرف نظر کرده ایم.

عاشوری : بزرگ ترین آرزوی هر مادری سعادت فرزندانش است. قطعا اگر شهروز به خارج از کشور برود دلتنگ می شوم اما به خاطر خوشبختی اش می توانم تحمل کنم اما فرزندانم نیز به همان اندازه که من دوست شان دارم به من وابسته اند.

– دوست دارم شهروز ازدواج کند

عاشوری : هر چند وابستگی ما بسیار زیاد است اما من چندان موافق دخالت در زندگی فرزندانم نیستم. بسیار دوست دارم شهروز تشکیل خانواده بدهد اما از آن مادر هایی نیستم که اگر پسرم ازدواج کند ، مرتب به خانه شان بروم یا زنگ بزنم. البته قطعا نگرانی های مادرانه خواهم داشت اما این مورد را با دخالت مرتبط نمی دانم.

– مورد توجه بودن بخشی از بازیگری است

شهروز ابراهیمی : کسی که وارد مقوله هنر و به خصوص بازیگری می شود قطعا دوست دارد بیشتر دیده شود و کلا انسان ها در هر کاری که باشند از مورد توجه واقع شدن لذت می برند. شهرت یکی از موارد تفکیک ناپذیر بازیگری است و در مورد من هم صادق است. مردم اکثرالطف دارند ولی زمان هم بوده که دوست داشتم شناخته نشوم. گاهی هم برخورد ها شاید چندان مناسب نباشد ؛ مثلا ممکن است در کنار خانواده جایی باشیم و نوع برخورد فردی طوری باشد که خودم و اطرافیانم دوست نداشته باشیم اما در نهایت ان چه بیش از هم دیده ام لطف و محبت مردم بوده است.

عاشوری : من وقتی لطف مردم را به پسرم می بینم خوشحال می شوم و خدا را شکر می کنم. به نظرم بیش از شهرت این محبوبیت است که اهمیت دارد و آن را برای پسرم در بین مردم آرزو می کنم.

– برای خواسته هایم می جنگم

شهروز ابراهیمی : همیشه در کنار مادرم احساس آرامش می کنم و حتی وقتی تصمیم گرفتم به شکل مستقل زندگی کنم خانه ای را نزدیک خانه مادر و پدرم انتخاب کردم تا مدام با ان ها در ارتباط باشم. امیدوارم خوانندگان مجله به اصطلاح عامیانه فکر نکنند من خیلی بچه ننه هستم. ( می خندد )

عاشوری : یکی از مشوقان اصلی مستقل شدن شهروز خودم بودم چرا که معتقد بودم این استقلال به او کمک کرده و از وابستگی اش به من کم می کند.

شهروز ابراهیمی : درست است که به خانواده ام بسیار وابسته ام اما آن ها احساس خوب اعتماد به نفس را نیز به من داده اند ؛ طوری که اگر کاری را دوست داشته باشم یا به آن ایمان داشته باشم برای انجامش تلاش کرده و حتی می جنگم ؛ مثلا پدر و مادرم در ابتدا موافق ورودم به دنیای بازیگری نبودند اما من برای این علاقه جنگیدم و زمانی که احساس کردند دیگر تصمیمم را گرفته ام از من حمایت کردند.

شهروز ابراهیمی کنار پدر و مادرش

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2019