تماس با مدیر
پنج شنبه, ۱ آبان , ۱۳۹۹


حواشی جنجال بر انگیز جدایی ساسی مانکن از دوست دخترش

حواشی جنجال بر انگیز جدایی ساسی مانکن از دوست دخترش

در این مطلب عکس های جدید ساسی مانکن و طلا گلزار را مشاهده میکنید که حواشی زیادی را در فضای مجازی دامن زد البته قبلش رابطه ساسی مانکن و دوست دخترش دنیا جهانبخت حواشی داشت که جدا شدند و کار به خودکشی دنیا جهانبخت هم کشید

جدایی ساسی مانکن از دوست دخترش

 

ماجرای جدایی ساسی مانکن و دنیا جهانبخش که حواشی زیادی به همراه داشت.
ساسی مانکن ماجرا از یک ابراز علاقه پوچ و پوشالی در اینستاگرام شروع شد. علاقه‌ای که معلوم نبود از کجا آمد که حالا به این پایان زشت و البته خنده دار رسید. زشت از جهت یک شوء غیراخلاقی و نمایش کج و معوج از طرف کسانی که بازیگر آن هستند. «ساسان یافته» معروف به ساسی مانکن، خواننده زیرزمینی که این روزها برای عرضه استعدادهای به اصطلاح هنری خود و انتشار آهنگ های پوچ و بی ارزش به شبکه های ماهواره ای پناه برده، حالا با یک چالش غیراخلاقی مواجه شده است.

چند وقت پیش بود که یک مدل ایرانی به نام «دنیا» با گذاشتن یک پست در صفحه شخصی خود در اینستاگرام آغازگر این ماجرا شد. دختر از علاقه اش به ساسی گفت و به خیال خام خود مرد آرزوهایش را پیدا کرده بود و برای اولین بار چیزی شبیه عشق را تجربه کرده بود! روز به روز به شدت این رابطه مجازی افزوده شد و حتی کار به خالکوبی اسم ساسی روی دستش کشید و دختر همچنان در توهمات خود جملات عاشقانه ای را نوشت. تا جایی که یک ماه پس از این ماجرا، ساسی، پسر آرزوهای دنیا، روی دیگر سکه را نشان داد و مثل بیشتر این داستان های مجازی این رابطه هم سر از جای ناخوش درآورد و صحبت از جدایی شد!

جدایی خواننده زیرمینی از دنیا جهانبخت

 

 

رابطه ساسی مانکن با یک مدل ایرانی دیگر در خارج از کشور رو شد و او متنی در صفحه اینستاگرامش گذاشت و آب پاکی را روی دست دنیا ریخت و گفت ما تا به حال همدیگر را ندیدیم! حالا ماجرا رنگ و بوی دیگری گرفت تا جایی که دنیا عکس گریان خود را روی صفحه شخصی اش در اینستاگرام گذاشت و صحبت از خودکشی به میان آمد، اما همچنان برای ساسی مانکن آرزوی خوشبختی کرد!

یک مرور ساده بر این ماجرای مضحک و خنده دار بیانگر نکات بسیاری است. همین هیاهوی کوتاه و نمایش های عجیب در روزهای گذشته و معرکه های سانتی مانتال این مدل، باعث شده در روزهای گذشته فالورهای بسیاری روانه صفحه شخصی او در اینستاگرام شوند و بعید نیست که از ابتدا سناریو و بازی برای همین هدف خنده دار نیز باشد.

 

خودکشی دنیا جهانبخت

از طرفی هم در سوی دیگر این ماجرا خواننده ای زیرزمینی حضور دارد که روابط غیراخلاقی و مفاهیم زننده در آثارش بیداد می کند و معلوم نیست چطور یک دختر برای چنین فردی باید معرکه ای اینچنین بگیرد و در آخر هم پای یک مدل دیگر در میان باشد و مانند فیلم های بد سینمایی یک عشق مثلثی مسخره به نمایش گذاشته شود.

حالا ماجرا مسیر دیگری پیدا کرده و خوراکی مناسب شده برای تولید دابسمش هایی که این رابطه و ماجرا را دستمایه طنز کرده اند و فضای مجازی پر شده از دابسمش هایی که برای این مدل ایرانی درست شده و موجب سرگرمی و خنده بسیاری را فراهم کرده است.

طلا گلزار دوست دختر جدید ساسی مانکن

 

بعد از مدتی ساسی مانکن در عکس و کلیپ هایی با طلا گلزار دیده شد که با دیدن عکس و کلیپ رابطه ساسی مانکن و طلا گلزار بیشتر از رابطه ساسی مانکن و دنیا جهانبخت صمیمی بود و به همین علت دنیا جهان بخت به ساسی شک کرده و با انتشار کلیپ گریه خود قطع رابطه با ساسی را فریاد زد .

ساسی مانکن هم که اصلا انتظار همچین رفتار عاشقانه ای را از دوست دختر خود نداشت ( بر اساس روابط گذشته با دختران ) خود را بیرون از باغ فرض کرد و گفت دنیا جهانبخت یک آدم نرمال نیست و وی نمیتواند با او بسازد .

سهیلا گلزار کنار شهرام اصلانی در کانال ماهواره ای

ماجرا آنجا داغ میشود که در برنامه سهیلا گلزار مادر طلا گلزار که به همراه شهرام اصلانی در شبکه آی تی ان ITN به این موضوع دامن زده میشود و شهرام اصلانی با مسخره کردن دنیا جهانبخت و توهین وقیحانه و در حد خانواده خود شهرام اصلانی به دختران ایرانی آتش خشم دنیا جهانبخت را شعله ور میکند .

 

 

وبگردی
Copyright 2007 - 2019