تماس با مدیر
شنبه, ۲۹ تیر , ۱۳۹۸


کشف حجاب سروین بیات همسر رضا قوچان نژاد

کشف حجاب سروین بیات همسر رضا قوچان نژاد

کشف حجاب سروین بیات

در این مطلب عکس های جدید ستاره های معروف رضا قوچان نژاد و همسرش سروین بیات خواهر ساره بیات بازیگر معروف را خواهید دید در ادامه بیوگرافی و عکس هایشان را مشاهده می کنید
سروین بیات همسر رضا قوچان نژاد مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان در تصاویری که منتشر کرده از حفظ شئونات کشورش صرفنظر کرده است.
عکس سروین بیات

سروین بیات متولد ۲۳ دسامبر در تهران و همسر رضا قوچان نژاد که در فروردین ۹۵ و در عید نوروز با یکدیگر ازدواج کردند خواهد ساره بیات هنرمند معروف سینمای میهن می باشد.و در دبیرستان رشته گرافیک و هنر خواند سپس بعد از اتمام تحصیلات مدرسه ای به آمریکا مهاجرت کرد و با شورو شوق دنبال هنر و طراحی رفت سپس در دانشگاه واشنگتن دی سی در رشته طراحی داخلی پذیرفته و فارغ التصحیل شد

عکس سروین بیات

شرکت طراحی سروین بیات در آمریکا

سروین بیات خیلی زود با تکمیل دوره آموزش در فنگشوی طراحی داخلی از موسسه نیویورک کارش را آغاز کرد او همچنین از اولین شرکت کنندگان دوره های هانتر دالاس آمریکا با مدرک طراحی درو پنجر می باشد

او صاحب شرکت طراحی داخلی و فنگشوی در آمریکا بنام OPULENCE می باشد
فنگشوی چیست ؟ (به این معنی که تغییرات مناسب در محیط زندگی و کار می تواند تغییرات فراوانی در جریان زندگی بوجود آورد و کار اصلی فنگ شویی تمرکز روی این جنبه از سبک می باشد در واقع محل زندگی را از انتخاب زمین، توجه به طبیعت اطراف، نحوه ساخت بنا و چیدمان داخلی آن مورد توجه قرار می دهد)

عکس سروین بیات

چندی پیش خبر ازدواج رضا قوچان نژاد با خواهر ساره بیات که یکی از هنرمندان مشهور کشورمان است در رسانه ها بازتاب گسترده ای داشت.

سروین بیات که به دلیل شغل همسرش این روزها در هلند زندگی می کند، تصاویری در صفحه اجتماعی خود منتشر کرده که نشان می دهد پوشش متناسب با یک خانواده ایرانی را رعایت نکرده است.

عکس سروین بیات

در روزهایی که شبکه های اجتماعی بسیار فراگیر شده، بدون شک انتشار این تصاویر آن را از حالت خصوصی درمی آورد. خوب است مسئولین فوتبال کشورمان به بازیکنان ملی پوش تذکرات لازم را گوشزد کنند.

عکس سروین بیات و رضا قوچان نژاد

عکس سروین بیات و همسرش

عکس سروین بیات و همسرش

عکس سروین بیات و همسرش

مراسم عروسی رضا قوچان نژاد

عکس جدید رضا قوچان نژاد

عروسی سروین بیات و رضا قوچان نژاد

ازدواج رضا قوچان نژاد

عکس سروین بیات

کشف حجاب سروین بیات

عکس رضا قوچان نژاد

تفریح رضا قوچان نژاد

عکس سروین بیات

عکس بدون حجاب سروین بیات


وبگردی
Copyright 2007 - 2019