تماس با مدیر
دوشنبه, ۴ تیر , ۱۳۹۷


عکس های سارا منجزی و خانوادش+بیوگرافی

عکس های سارا منجزی و خانوادش+بیوگرافی

عکس های سارا منجزی

در این مطلب عکس های جدید بازیگران معروف سینما خانم سارا منجزی را برایتان اماده کرده ایم همچنین بیوگرافی و عکس های شخصی سارا منجزی را در ادامه خواهید دید

عکس های سارا منجزی

بیوگرافی سارا منجزی

سارا منجزی، متولد ۱۳۶۱/۰۷/۰۶اهواز، بازیگری ایرانی است که برای نخستین بار در کار «کلاه پهلوی» به کارگردانی ضیاءالدین دری بازی کرد. محمدرضا شریفی نیا کسی بود که او را وارد دنیای بازیگری کرد و کلاس های فن بیان و بازیگری را تحت نظر او گذراند. وی دارای مدرک لیسانس معماری است
سارا دختری خونگرم از خطه اهواز است که با کلاه پهلوی وارد هنر هفتم شد و می گوید سینما را دوست دارد ولی هیچگاه عاشق آن نبوده است . وی می گوید:من با چشم های خودم دیدم که خیلی از بازیگران جوان که عشق بازیگری دارند و دوست دارند دیده شوند تن به هر کاری میدهند تا به این شهرت برسند.

سارا منجزی بازیگر نقش دکتر معتمد سریال سایبر است. سارا منجزی ازدواج نکرده و همسری ندارد

عکس های سارا منجزی

عکس سارا منجزی

saramonjezi&his-father

عکس سارا منجزی و پدرش

sara-monjezi004

عکس سارا منجزی

sara-monjezi005

عکس سارا منجزی

sara-monjezi006

عکس سارا منجزی

sara-monjezi007

عکس سارا منجزی

sara-monjezi013

عکس سارا منجزی

sara-monjezi012

عکس سارا منجزی

sara-monjezi010

عکس سارا منجزی

sara-monjezi009

عکس سارا منجزی

sara-monjezi008

عکس سارا منجزی

 

فیلم های سینمایی سارا منجزی

فیلم کارگردان توضیح
کلاه پهلوی سید ضیاءالدین دری شبکه یک سیما
دختران دم بخت محسن منشی زاده تله فیلم
دردسربزرگ مهدی گلستانه – سینما
پایتخت سیروس مقدم – شبکه۱ سیما
سیاه و سپید محمد تقی انصاری تله فیلم شبکه سحر
کالسکه، آرش معیریان – سینما
تاکسی پلیس سعید عالمزاده – شبکه سه
دومینو مرضیه برومند – پخش نامعلوم
سمفونی مرگ رضا حسنی
صدای سکوت جاوید خوشدل
خنده در باران داریوش فرهنگ – سینما
پوست انداختن سیامک صرافت – شبکه چهار سیما
زیباتر از رویا محمد رضا رحمانی – تله فیلم
تی تی مان حسینعلی لیالستانی تلویزیون
تقدیر نهایی، محسن توکلی
سکوت پروانه‌ها، شاهپور شهبازی
ذهن خاموش مهرداد خوشبخت – شبکه یک سیما
از یاد رفته فریدون حسن‌پور
خانه‌ای کنار دریا، آرش معیریان
تقدیر نهایی محسن توکلی
۹۰ درجه محمدرضا رحمانی

 

 

مصاحبه با سارا منجزی

فرصت شلوغی آخر سال

من چندان ماه اسفند را دوست ندارم، روزهای آخر اسفند خیلی خوب است. بوی بهار را کاملا می‌شود حس کرد. آن تکاپو و انرژی مردم برایم جذاب است. هرجا را نگاه می‌کنید شلوغ است و همه در حال خرید هستند. این شور و هیجان را دوست دارم انگار مردم تازه یادشان می‌افتد که باید زندگی کنند. کاش این حس و حال همیشه با آدم‌ها باشد. یک جورهایی حتی اگر چیزی لازم نداشته باشی تا آن لحظه آخر دلت نمی‌آید بروی خانه و می‌خواهی حتما چیزی بخری و با خودت به خانه ببری. همه این شور و شادابی خیلی لذت‌بخش است.

لذت با طعم خرید

من همیشه از خرید لذت می‌برم و خریدهای دم عید که جای خودش را دارد. هیچ‌وقت پیش نیامده خرید شب عید را پشت گوش بیندازم. حتی اگر چیزی لازم نداشته باشم اما سعی می‌کنم چیزی برای خودم بخرم.

سلامتی برای پدرم

به نظرم ما با حفظ سنت‌ها زنده‌ایم و به همین خاطر سر زدن به اقوام و دید و بازدید را دوست دارم و انجام می‌دهم. من به این کنار هم بودن، دعای پدر و مادر و شادی‌های جمعی معتقدم. گرچه متاسفانه زیاد شدن مشغله‌ها اجازه نمی‌دهد طی سال همدیگر را زیاد ببینیم؛ بنابراین عید فرصت خوبی برای سر زدن به ‌هم است. شاید خود من هم کوتاهی‌هایی در این زمینه داشته‌ام. در مدتی که پدرم بیمار بودند سعی کردم کمتر کار کنم و بیشتر خانه باشم تا به او انرژی بدهم و بیشتر در خدمتش باشم و مدام دعایم این بود که پدرم زودتر خوب شود.

برنامه‌های سال جدید

برای سال ۹۵ برنامه‌های زیادی دارم و می‌خواهم همه را سورپرایز کنم. اگر خدا بخواهد اتفاق‌های خوبی خواهد افتاد. من می‌خواهم با انرژی خوب و کارهای جدید سال ۹۵ را به سال بهتری بدل کنم. سال ۹۴ فقط یک کار داشتم که اردیبهشت ماه پخش شد. امیدوارم خدا جواب صبر و تلاشم را در سال جدید بدهد و برای موفقیت به من کمک کند.

برادر خواب‌آلوی من

من و علی خیلی به هم نزدیک و وابسته هستیم. البته یک برادر دیگر هم داریم که خیلی عشق است اما از آنجا که علی بچه کوچک خانواده است یک جور دیگری دوستش داریم. او بچه موفقی است و امیدوارم همیشه هم موفق باشد. یادم هست یک سال می‌خواستم به اهواز بروم از او خواستم همراهم باشد تا در راه با هم حرف بزنیم و صحبت کنیم تا حوصله‌ام سر نرود و احساس تنهایی نکنم اما او از خود تهران تا اهواز را در خواب بود.

عشق در فرصت کوتاه عمر

آرزو می‌کنم سال جدید همه بدون حسادت، کینه و بغض کنار هم زندگی کنیم. همدیگر را دوست داشته باشیم و به هم عشق بورزیم. معلوم نیست هرکدام از ما چقدر دیگر زنده هستیم؛ پس بهتر است قدر هم را بدانیم. حیف است که فرصت‌ها را از دست بدهیم. باید به هم عشق بورزیم و تا هستیم هوای هم را داشته باشیم. معتقدم آدم‌ها در همین دنیا جواب بدی‌هایشان را هم می‌دهند. امیدوارم سال خوبی برای همه باشد و سلامت باشند و در کنار عزیزانشان لحظه‌های خوبی را سپری کنند.

گل، فقط رز سرخ

حال من همیشه با گل خوب می‌شود. تماشای گل یک حس عجیبی به من می‌دهد و خیلی آرامش‌بخش است. حتی در اینستاگرام هم حس گل گذاشته‌ام و نوشته‌ام که حس بی‌نظیری دارد. گل هدیه گرفتن خوشحالم می‌کند اما همه این طور نگاه نمی‌کنند و می‌گویند چرا گل هدیه دادی کاش چیز دیگری بود. با آنکه گل ارکیده را دوست دارم اما گل محبوب من انواع رز است. به خصوص رز قرمز را خیلی دوست دارم. گل حال عجیبی دارد؛ حتی همه انرژی‌های بد شما را دریافت می‌کند. گاهی که غمگین می‌شوم انگار گلی که دارم زودتر پژمرده می‌شود و هنگامی که شادم گل هم شاداب‌تر می‌ماند.

سارا منجزی و برادرش علی منجزی

سارا منجزی و برادرش علی منجزی

سارا منجزی در ترکیه

سارا منجزی بازیگر ۳۳ ساله کشورمان سفری به ترکیه و شهر استانبول کرده است که در ادامه عکس های او را در این شهر مشاهده می کنید.

سارا منجزی در ترکیه

عکس های جدید سارا منجزی در ترکیه

 سارا منجزی در ترکیه

عکس های جدید سارا منجزی در ترکیه

 

سارا منجزی در ترکیه

عکس های جدید سارا منجزی در ترکیه


وبگردی
Copyright 2007 - 2017