تماس با مدیر
پنج شنبه, ۲۴ آبان , ۱۳۹۷


فیلم عروسی رضا گلزار پربیننده ترین کلیپ ایرانی

فیلم عروسی رضا گلزار پربیننده ترین کلیپ ایرانی

محمدرضا گلزار (زاده فروردین ۱۳۵۶) بازیگر سینما، نوازنده، خواننده و مانکن تبلیغاتی ایرانی است

زندگی‌نامه

گلزار در مدرسه از شاگردان اول بود و تنها به درس و ورزش (والیبال و اسکی) علاقه داشت. والیبال را در در تیم استان تهران، باشگاه پارس خودرو، شیشه و گاز، باشگاه پاس و باشگاه دیهیم بازی می‌کرد. تا آخر دبیرستان فعالیت هنری نداشت. پدرش با گیتار زدن مخالف بود، تنها گاهی با ارگ کار می‌کرد. تا سال سوم دبیرستان در رشته ریاضی تحصیل کرد. در سوم دبیرستان در کنکور دانشگاه آزاد در رشته مهندسی مکانیک در واحد تهران جنوب قبول شد و رزرو کرد. در سال آخر به رشته تجربی رفت و به قصد رشته دندانپزشکی کنکور داد ولی قبول نشد و به همان رشته مکانیک رفت. او فارغ‌التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اسلامی است. گلزار فعالیت موسیقی خود را از سال ۱۳۷۷ به عنوان گیتاریست با گروه آریان آغاز کرد. او در گروه آریان گیتار، ارگ و پرکاشن نواخته است.

گلزار در سال ۱۳۷۹ برای نخستین بار در فیلم سام و نرگس ساخته ایرج قادری بازیگری سینما را تجربه کرد.

گلزار همچنین در زمینه موسیقی بند دارکوب را با همایون نصیری و دیگران راه اندازی کرد. سپس بند ریزار (rezzar؛ مخفف محمدرضا گلزار) را ثبت کرد که فعال است.

 

بیژن بی رنگ در مورد اتفاقات سریال عشق تعطیل نیست، چندی پیش گفت رضا گلزار را اسپانسر به من تحمیل کرد و جزو بازیگران من نبوده است؟

لزومی به توضیح در مورد حرفهای ایشان نمی بینم

آیا با وجود تجربه بد در سریال عشق تعطیل نیست و یک تجربه خوب در این شبکه باز هم مایل به حضور در کارهای شبکه خانگی هستید؟

اگر قرار باشد باز هم در این فضا کار کنم باز هم ترجیح می دهم با کارگردان و یا تیمی که این فضا را تجربه کرده باشد هم مسیر شوم، با توجه به اینکه کار موفق سریال شهرزاد مجدد اعتماد مردم به این شبکه را جلب خواهد کرد دوست دارم با کسی که تمام سختی ها و معضلات این کار را می داند کار کنم و مجدد به خاطر نیم تمام ماندن و کار قبلی از مردم عزیز عذر خواهی می کنم.

سوپر استار سینما قصد حضور در تلویزیون را ندارد؟

من همین جا به شما قول می دهم که در ماه رمضان امسال من را در یک سریال ببینید و این به خاطر ادا دین به مردم عزیز کشورم است و نوع ارتباط تنگاتنگ و نزدیکی که تلویزیون با مردم دارد ، و از ستارههای سینما و مسئولین صدا و سیما می خواهم تا با آماده کردن شرایط و ورود این چهره ها به تلویزیون سطح کیفی برنامه ها و سریال ها را بالا ببرند تا مردم سمت سریال نامانوس ترکی نروند.

آیا حاضرید با تیم پایتخت کار کنید؟

صد در صد آن ها یک مجموعه حرفه ای از قبیل بازیگر و کارگردان هستند که می توانیم با آن تیم جلوی دیده شدن تمام سریال های ترکی و خارجی بی کیفیت و بی محتوا را بگیریم

محمد رضا گلزار در استانه ورود به دهه چهارم زندگی است آیا قصد ندارد ازدواج کند؟

از این سوال می گذریم ، اما نکاتی که پیرامون این قضیه باید بگویم این است که با یک سرچ ساده در گوگل رضا گلزار و همسرش حدود سه میلیون چهارصد هزار لینک موجود است، و جالب تر از آن این است که بدانید فیلم عروسی رضا گلزار در یوتوب پربیننده ترین کلیپ ایرانی است که گلچینی از قسمت هایی است که من در سینما نقش داماد را بازی کردم کارهایی از قبیل آتش بس و …

چرا بازی در فیلم اتش بس دو را با توجه به حضور درخشان در قسمت اول این فیلم قبول نکردین؟

اتش بس دو کار خوبی بود من برای اتش بس یک خیلی زحمت کشیدم و قطعا دوستانی که برای اتش بس دو مقابل دوربین رفتن هم این زحمت و تلاش را صرف کردند اما ممکن است به دلیل ضعف فیلمنامه یا حواشی دیگر آن کار فید بک آتش بس یک را نداشته است.

عکس های مدلینگ رضا گلزار

عکس های مدلینگ رضا گلزار

عکس های مدلینگ رضا گلزار

عکس های مدلینگ رضا گلزار

عکس های مدلینگ رضا گلزار

عکس های مدلینگ رضا گلزار

عکس های مدلینگ رضا گلزار

منبع: شفاف

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017