تماس با مدیر
پنج شنبه, ۱۲ تیر , ۱۳۹۹


استخدام جوانان برای سرقت

استخدام جوانان برای سرقت

در پی چندین سرقت خودور‌های لوکس در محدوده شهرک غرب ماموران تجسس کلانتری 134 شهرک قدس اقدامات گسترده اطلاعاتی خود را برای دستگیری متهمان آغاز کردند.

ماموران با بررسی‌های اولیه توانستند یکی از متهمان را به نام هوشگ که یکی از سابقه داران سرقت بود شناسایی کنند.

چندین هفته از تعقیب و مراقبت پلیسی می‌گذشت که متهم با یک دستگاه خودرو بی ام و در خیابان ایران زمین دیده شد.

به دنبال این موضوع سریعا ماموران عملیات خود را آغاز کرده و به تعقیب خودرو پرداختند و متهم که از حضور پلیس آگاه شده بود، بر سرعت خود افزود و از محل متواری شد.

در بین راه یکی از متهمان از خودرو پیاده شد و و به سمت خیابان‌های فرعی متواری شد که ماموران با رعایت قوانین به کارگیری سلاح و با شلیک تیر توانستند متهم به نام پژمان را دستگیر کنند.

همچنین سارق اصلی(هوشنگ) که با خودرو مدل بالای خود در خیابان‌ها برای فرار از دست پلیس مشغول ویراژ دادن بود، به محض رسیدن به کلانتری توسط سربازان با اسلحه کلاش مورد اصابت گلوله قرار گرفت و در نهایت متوقف شد.

رئیس کلانتری 134 شهرک قدس درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران؛ گفت: هردو متهم برای بررسی به کلانتری انتقال داده شدند و در حالی که هوشنگ به هیچ عنوان حرف نمی‌زد، پژمان با پلیس همکاری کرد و گفت: دو هفته است که هوشنگ او را برای سرقت خودرو های شهرک غرب استخدام کرده است و ما هرشب در این محدوده چندین خودرو را به سرقت می‌بردیم ولی دیگر از اینکه با خودروهای چه می‌شد اطلاعی ندارم.

گفتنی است که تحقیقات از متهمان کماکان ادامه دارد…

وبگردی
Copyright 2007 - 2019