تماس با مدیر
دوشنبه, ۱۶ تیر , ۱۳۹۹


حضور پسر خسرو شکیبایی در سینما

حضور پسر خسرو شکیبایی در سینما

پسر خسرو شکیبایی : باز بارانی ها به سراغ من آمدند و برایم حالی خوب به سوغات آوردند و حضور معنوی در کنار کسانی که به انسانیت فکر می کنند برایم آرامش بخش است.

فرزند خسرو شکیبایی با صداپیشگی در فیلم «باز باران» با موضوع کودکان مبتلا به بیماری نقص ایمنی اولیه و اهداى سلول های بنیادی اولین حضور سینمایی خود را در یک فیلم تجربه می کند.

پوریا شکیبایی فرزند خسرو شکیبایی درباره آغاز فعالیت سینمایی اش و چگونگی همکاری با عوامل فیلم «باز باران» و موسسه ای با همین نام گفت: باز بارانی ها به سراغ من آمدند و برایم حالی خوب به سوغات آوردند و حضور معنوی در کنار کسانی که به انسانیت فکر می کنند برایم آرامش بخش است.

پوریا شکیبایی

پوریا شکیبایی

 

وی با تمجید از امیر حسین محمدخانی نویسنده و کارگردان فیلم ادامه داد: زمانی که پیشنهاد این کار از سوى کارگردان کار به من داده شد با وجود این که در ایران نبودم با کمال میل پذیرفتم چراکه معتقد هستم پیام این فیلم می تواند برای کودکان بیمار این باشد که آنها تنها نیستند، باز هم باران می آید و با خودش زندگی می آورد، چشم خدا به باز بارانی هاست، پس نگران نیستم.

فیلم کوتاه «باز باران» در آذر ماه سال جاری به سفارش موسسه خیریه «باز باران» با حضور بازیگرانی چون سعید داخ، ارسطو خوش رزم، علی عامل هاشمی، مهتاب امین الرعایا، شیما محمدی، الهام فقانی، الناز شاهوردی، شیوا فرجی و… جلوی دوربین رفت و هم اکنون در مرحله صداگذاری و ساخت موسیقی است.

موسسه خیریه «باز باران» از سال ١٣۵٨ تاکنون در زمینه حمایت از کودکان مبتلا به بیمارى نقص ایمنى اولیه، کودکان بى سرپرست و بد سرپرست فعالیت مى کند.

عکس خسرو شکیبایی در کنار پسرش پوریا

عکس خسرو شکیبایی در کنار پسرش پوریا

عکس پوریا شکیبایی پسر خسرو شکیبایی

عکس پوریا شکیبایی پسر خسرو شکیبایی

پوریا پور سرخ به تازگی در صفحه اینستاگرامش عکس سلفی از خود و پوریا شکیبایی فرزند خسرو شکیبایی به اشتراک گذاشته است.

این عکس در مراسم رو نمایی از کتاب  پوریا تابان به نام “سنگ قبر” گرفته شده است که در ادامه تصویر آن را می بینید.

عکس/ سلفی «پوریا پورسرخ» و پسر خسرو شکیبایی

وبگردی
Copyright 2007 - 2019