تماس با مدیر
پنج شنبه, ۱۴ فروردین , ۱۳۹۹


تبلیغات پاپ اپ با قیمت ارزان

تبلیغات پاپ اپ با قیمت ارزان

تبلیغات پاپ اپ

چندی پیش یکی از دوستان از من پرسید برای سایتی که تازه راه اندازی کرده ام، نیاز به بازدید کننده دارم و با توجه به هزینه تبلیغاتی که بررسی کردم، توان پرداخت را ندارم. من به ایشان تبلیغات پاپ آپ را معرفی کردم. زیرا این نوع تبلیغات مزایای بسیار زیادی دارد که در میان این همه مزایا قیمت ارزان آن بیش از باقی موارد خودنمایی میکند.

اکنون که مدتها از این تجربه میگذرد، بنده قصد دارم تا بخشی از این تجارب را با شما به اشتراک بگذارم. اولین مزیت پاپ آپ، بالارفتن میزان کسب درآمد سایت برای صاحب آن می باشد. در سایتهایی که پاپ آپ را نمایش میدهند کاربران با جدیدترین اتفاقات، اختراعات، محصولات و سایتهای نوپا یا به عبارتی استارت آپها آشنا میشوند. این تجربه برای کاربران بسیار خوشایند می باشد. البته نباید فراموش کرد که در صورتی که این نوع تبلیغات به درستی استفاده نشود، مانند عدم استفاده درست از سایر تبلیغات اینترنتی، کاربر را آزرده کرده و میتوانند باعث ناراحتی کاربر شوند. اما در این متن فرض ما بر این است که تبلیغ دهنده و تبلیغ گیرنده از سایت واسط تبلیغاتی استفاده کند که تجربه کافی در این گونه امور دارد و جلوی ناراحتی کاربران را تا حد امکان میگیرد.

دیگر مزیت تبلیغات پاپ آپ بالا رفتن سرعت لود سایت می باشد. زیرا باعث کم شدن نیاز به تبلیغات بنری که معمولا حجم بالایی دارند میشود. از طرف دیگر برای تبلیغ دهنده نیز تعداد قابل توجهی بازدید کننده جذب میشود که این موجب افزایش رتبه الکسا و اعتبار سایت به طور چشمگیری خواهد شد. از آنجا که رتبه الکسا مستقیما با تعداد بازدید کننده در ارتباط است، پس میتوان نتیجه گرفت که افزایش تعداد بازدیدکننده راه حل مناسبی برای بهبود الکسای سایت است. تبلیغات پاپ آپ با توجه به ارزانی آن یکی از مناسبترین راه ها برای جذب تعداد قابل توجهی بازدید کننده می باشد.

از آنجا که تعداد سایتهای نمایش دهنده نیز بسیار گسترده است، میتوان مزیت دیگر را جذب مخاطبین با علایق مختلف و سنین مختلف و از محلهای جغرافیایی مختلف به سایت در نظر گرفت.

این موارد باعث میشوند تا به صورت جمع بندی شده بتوان گفت تبلیغات پاپ آپ بازدهی سریعی دارد و تنها چند ثانیه پس از تائید تبلیغ، به سرعت بازدهی این نوع تبلیغات شروع میشود.

برای وب مسترها یا همان مالکان وب سایتها نیز مزیت درآمد ثابت میتواند عنوان شود. چون تبلیغات پاپ آپ در میان انواع روشهای کسب درآمد در اینترنت یکی از مناسبترین گزینه ها است. از طرف دیگر اگر بخواهیم مزیت دیگری را برای تبلیغ دهنده ذکر کنیم، پایین بودن سرمایه مورد نیاز برای شروع به تبلیغ با پاپ آپ است.

اگر بخواهیم مقایسه ای بین روش تبلیغات سنتی و تبلیغات مدرن نیز داشته باشیم، خصوصا اینکه تمرکز ما بر روی تبلیغات پاپ آپ می باشد، این مقایسه را برای تبلیغات سنتی و تبلیغات پاپ آپ انجام میدهیم. در تبلیغات پاپ آپ از آنجا که یک پنجره برای کاربر به طور کامل در کل صفحه نمایشش باز میشود، تمام حواس بازدید کننده بر روی این تبلیغ متمرکز میشود و در صورت ماندن در صفحه تبلیغ کاربر ظرف چند ثانیه ابتدا کل هدف و مفهوم تبلیغ را درک میکند. دلایل بسیار زیاد دیگری نیز برای استفاده از تبلیغات پاپ آپ وجود دارد. برای شروع ما به شما توصیه میکنیم که با مراجعه به سایت پاپ آپ می به آدرس popupme.netثبت نام کنید و تبلیغ سایت خود را در این سایت انجام دهید.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019