تماس با مدیر
یکشنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۸


عکس جدید ریحانا در موزیک ویدئوی یک رپر معروف + عکس

عکس جدید ریحانا در موزیک ویدئوی یک رپر معروف + عکس

ریحانا

عکس جدید ریحانا در موزیک ویدئوی یک رپر معروف + عکس

ریحانا خواننده و ستاره 27 ساله هالیوودی این روزها حواشی زیادی را به همراه داشته است. از جدایی های ریحانا و بازگشتهای پیاپی او با ” کریس براون” رپر معروف تا اجراهای جنجالی و پر حاشیه اش در کشورهای مختلف او را به یک سوژه داغ خبری تبدیل کرده است.

جدیدترین خبر منتشر شده در این رابطه، انتشار موزیک ویدئویی است که ریحانا در آن به ایفای نقش پرداخته است. ریحانا در این موزیک ویدئو در حالی دیده می شود که یک پیراهن سیاه سفید به تن  و ماسکی توری از صورت یک گربه به صورت دارد.
در این موزیک ویدئو یک رپر معروف به نام “آسا راکی” ترانه ای میخواند و در آن به مدح دختری می پردازد که در فروشگاههای درجه یک شهر پرسه زده و اجناس برند و گرانبها را خریداری می کند. ریحانا در این موزیک ویدئوی 4 دقیقه ای نقش این دختر را ایفا می کند و به گفته بسیاری هیچ کس به اندازه او نمی توانست برای این نقش مناسب باشد.
ریحانا خود در این رابطه می گوید: این اولین تجربه بازیگری من بود، اگرچه  نمیدانم بازی من خوب بوده است یا نه اما باید بگویم اوقات بسیار خوبی را سپری کردم و تجربه دلپذیری را پشت سر گذاشتم.
ریحانا اخیرا در استرالیا به دلیل اینکه 20 دقیقه روی صحنه اجرا دیر حاضر شد از سوی هوادارانش در این کشور مورد انتقاد و مشاجره قرار گرفته است.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017