تماس با مدیر
شنبه, ۵ مهر , ۱۳۹۹


پژمان بازغی مجری برنامه چند درجه

پژمان بازغی مجری برنامه چند درجه

یک بازیگر مجری یک برنامه هیجان انگیز شد!

«چند درجه؟» که محتوای هیجان‌انگیز دارد، در موقعیت‌های مختلفی از طبیعت ایران مثل ایستگاه هفت توچال، پل ورسک مازندران و …. ضبط شده است.

پژمان بازغی در برنامه “چند درجه”

برنامه «چند درجه؟» که قرار بود در ایام محرم و صفر از شبکه نسیم پخش شود، به دلیل طولانی‌شدن فرآیند پیش تولید از هفته آینده پخش خواهد شد.

«چند درجه؟» که محتوای هیجان‌انگیز دارد، در موقعیت‌های مختلفی از طبیعت ایران مثل ایستگاه هفت توچال، پل ورسک مازندران و …. ضبط شده است.تصویربرداری این برنامه در برخی از آیتم‌ها به وسیله هشت دوربین و به صورت کاملا حرفه‌ای انجام شده است.

به کمک راه آهن جمهوری اسلامی ایران و همکاری مسئولان راه آهن مازندران بخشی از این برنامه که به حرکات ورزشی و رکورد زدن در راپل سوینگ و راپ جامپ اختصاص دارد، در پل ورسک تصویربرداری شده است.

اتفاقات هیجان‌انگیز در «چند درجه؟» تنها به فضای طبیعت محدود نمی‌شود و به استودیو انتقال پیدا می‌کند که دکور آن بسیار هیجان‌انگیز طراحی شده است. چنانچه اگر در فضای برنامه سوالی را اشتباه پاسخ دهد، اتفاق خاصی در استودیو برای او رقم می‌خورد.

پژمان بازغی اجرای برنامه را بر عهده دارد و «چند درجه؟» را غلامرضا بختیاری تهیه و ساسان گلستانه کارگردانی می‌کند.

پژمان بازغی ، متولد ۱۹/۵/۱۳۵۳ در یک خانواده ۵ نفره در تهران به دنیا آمده است. اصل و ریشه خانوادگی اش به شمال ایران و به شهر لاهیجان بر می گردد. در دوران کودکی به واسطه شغل پدرش در شهرهای مختلف زندگی کرده و تجربیات زیادی را بدست آورده است.

پس از تولد ۴ سال در تهران و در منازل سازمانی نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران زندگی کرده و همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی ایران به شهر رشت می رود. با شروع جنگ و اعزام پدرش برای محافظت مرزهای آب ایران و خلیج همیشگی فارس به بوشهر رفته. با پایان جنگ به تهران باز می گردد.

پس از قبولی در دانشگاه آزاد در لاهیجان برای تحصیل رشته مهندسی معدن به آنجا بر می گردد و از همانجا با سینما آشنا می شود. در سال ۱۳۷۳ با ورود به سینمای جوانان مرکز گیلان در اولین فیلمش با نام اعتراف ساخته مجید زیم خواه باز می کند.

پس از آن به استخدام آژانس دوستی در می آید و به مدت ۲ سال همراه بازیگران خوب این مجموعه علی تاخصوص مرحوم حسین پناهی به ایفای نقش می پردازد. بعد از آژانس به سراغ جوانی مجید قاریزاده می رود و با مسعود جعفر جوزانی به بلوغ می رسد پس از آن به گروه ویژه مهرداد خوشبخت می پیوندد و گمگشته اش را با رامبد جوان پیدا می کند.

وی همراه سیروس مقدم با دریایی ها سفر می کند و در سال ۸۰ برای نجات دختری در قفس با قدرت الله صلح میرزایی همراه می شود پس از آن به دوئل با استاد بزرگوارش احمدرضا درویش می پردازد و با تارا و تب توت فرنگی سعید سهیلی و سربازهای جمعه کیمیایی کارش را به پایان می رساند. پس از سایه آفتاب ، نفس تازه می کند و در حال حاضر نیز با سامان مقدم برای سال آینده نفستو حبس کن را آماده می کند. برادر کوچکترش هم علاقه زیادی به این پرده نقره ای دارد و در ۲ فیلم پسران مهتاب و شب برهنه سعید سهیلی بازی کرده است.

پژمان بازغی,تصاویر پژمان بازغی

 عکس های پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر و دخترشان نفس

  پژمان بازغی,تصاویر پژمان بازغی

 عکس های پژمان بازغی و همسرش

  پژمان بازغی,تصاویر پژمان بازغی

 عکس همسر پژمان بازغی

  پژمان بازغی,تصاویر پژمان بازغی

وبگردی
Copyright 2007 - 2019