تماس با مدیر
چهارشنبه, ۵ اردیبهشت , ۱۳۹۷


مانتوی 6 میلیون تومانی نیوشا ضیغمی

مانتوی 6 میلیون تومانی نیوشا ضیغمی

مانتوی 6 میلیون تومانی

 

اوایل خرداد 1394 بود که اولین شعبه نیو حجاب سوئیس در تهران و با حضور جمعی از هنرمندان افتتاح شد.

برند New Hejab در ژانویه سال 2011 در کشور سوئیس به ثبت رسیده و کار خود را با فروش آنلاین مانتو و لباس های اسلامی برای بانوان مسلمان اروپا و آمریکا آغاز کرد

 

در میان فرهنگ ها و پوشش های متفاوت با استقبال بی نظیری مواجه شد که منجر به حضور در نمایشگاه های متعدد مد و فشن و CatWalk های اسلامی در کشورهای مختلف از جمله سوئیس و انگلیس و کانادا شد، به دلیل نوع فعالیت، این برند مورد توجه خبرنگاران و رسانه های بین المللی بوده و بارها گزارش و عکس های آن در مجلات مختلف بین المللی از جمله Islamische Zeitung و Limmattaler Zeitung ( Swiss) وTinsel Tokio, Heise و …. چاپ شده است.

این برند در روز جمعه 8 خرداد ماه اولین شعبه خود در تهران را، با حضور علاقمندان و جمعی از هنرمندان مطرح کشور (نیوشا ضیغمی، شیلا خداداد، شقایق فراهانی و…) در مجتمع بام برند سنتر افتتاح کرد.

شایان ذکر است که مجتمع برند سنتر تهران در زمینی به مساحت ۱۱۴۴ متر مربع در خیابان فرمانیه روبروی باشگاه فرمانیه واقع گردیده است.

شیلا خداداد و همسرش در افتتاحیه برند نیو حجاب

مانتو برند نیو حجاب تن نیوشا ضیغمی

مانتو 6 میلیونی نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی (متولد ۱۸ تیر ۱۳۵۹ در تهران) بازیگر زن ایرانی است، او اصالتا اهل كرمانشاه است ,وی دانش‌آموخته رشته روانشناسی کودک در دانشگاه شهید بهشتی است. روشا ضیغمی (بازیگر) خواهر کوچکتر اوست.

نیوشا ضیغمی در ۱۸ تیر ماه ۱۳۵۹ در تهران به دنیا آمد. او و خانواده اش در خیابان میرداماد زندگی میکردند. او اصالتا اهل استان كرمانشاه است, نیوشا ضیغمی بعد از اتمام دبیرستان، لیسانس خود را در رشته روانشناسی کودک از دانشگاه شهیدبهشتی تهران گرفت .

او با شرکت در کلاس های آزاد بازیگری کانون سینماگران جوان بازیگری را فراگرفت و توسط این موسسه به مسعود جعفری‌جوزانی معرفی شد


وبگردی
Copyright 2007 - 2017