تماس با مدیر
شنبه, ۲۶ اسفند , ۱۳۹۶


واکنش‌ علیرضا خمسه به خبر اقامتش در آمریکا

واکنش‌ علیرضا خمسه به خبر اقامتش در آمریکا

علیرضا خمسه

واکنش‌ علیرضا خمسه به خبر اقامتش در آمریکا

در حالی که عوامل تولید مجموعه تلویزیونی «پایتخت» در تدارک مقدمات ساخت سری سوم این مجموعه تلویزیونی هستند، خبر دیروز شبکه ایران که در آن به نقل از یکی از گفتگوهای اخیر خمسه درباره مسافرتش به ایالات متحده صحبت شده بود به شدت در کانون توجه قرار گرفته است.

در این شرایط بد ندیدیم از علیرضا خمسه صحت و سقم این خبر و سرنوشت کاراکتر دوست داشتنی باباپنجعلی در سری جدید مجموعه «پایتخت» را جویا شویم.

خمسه که با خوشرویی مثال‌زدنی تلفن همراهش را جواب می‌دهد در واکنش به خبر اقامتش در آمریکا می‌گوید: شوخی بود (با خنده) در آن گفتگو سوالی از من درباره مهاجرت پرسیده شد و من هم بد ندیدم با شوخی جواب دهم.

وی همچنین در خصوص احتمال حضورش در «پایتخت 3» می‌گوید: اتفاقا امروز با تهیه‌کننده(الهام غفوری) صحبت می‌کردم. از من پرسیدند که شما آمادگی دارید که اگر قرار شد در پایان سال یا ابتدای سال جدید کار را کلید بزنیم با مجموعه همکاری کنید و من هم به طور قطعی اعلام آمادگی کردم.

خمسه در پایان خاطرنشان کرد: منتظر هستیم تا نگارش سریال آغاز شود و مذاکرات سازندگان سریال با مدیران شبکه یک نهایی شود تا بتوانیم بار دیگر برای بینندگان این شبکه لحظات خوشی را رقم بزنیم.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017