تماس با مدیر
دوشنبه, ۷ مهر , ۱۳۹۹


عکس های نانسی عجرم کنار پدرش+بیوگرافی

عکس های نانسی عجرم کنار پدرش+بیوگرافی

عکس های نانسی عجرم

در این مطلب عکس های بازیگران و خواننده ها نانسی عجرم خواننده لبنانی را اماده کرده ایم همچنین بیوگرافی و عکس های خانوادش را نیز قرار داده ایم

عکس های نانسی عجرم

عکس نانسی عجرم

 

بیوگرافی نانسی عجرم

نانسی نبیل عجرم (زادهٔ ۱۶ مه ۱۹۸۳ در اشرفیه، بیروت، لبنان) خواننده مشهور موسیقی پاپ لبنان و سفیر حسن نیت یونیسف است. او از ۸ سالگی وارد جهان خوانندگی شد، با حمایت‌های پدرش اولین آلبوم استودیویی خود را در ۱۵ سالگی منتشر کرد. یکی از دلایل موفقت نانسی همکاری بدون حاشیه با مدیر عامل شناخته شده و موفق خود به نام جیجی لامارا است. نخستین آلبومش در سال ۱۹۹۸ منتشر شد به نام محتاج لک و پس از آن آلبوم شل عیونک را در سال ۲۰۰۱ منتشر کرد. آلبوم «یا سلام» در سال ۲۰۰۳ و آلبوم اه و نص را در سال ۲۰۰۴ و نیز آلبوم یا طب طب را در سال ۲۰۰۶ روانه بازار موسیقی کرد، سپس در سال ۲۰۰۷ اولین آلبوم کودکان خود را به نام شخبط شخابیط منتشر کرد. در سال ۲۰۰۸ آلبوم بتفکر فی ایه؟ و در سال ۲۰۱۰ آخرین آلبوم خود به نام ۷ منتشر کرد.

عکس های نانسی عجرم

عکس نانسی عجرم

 

در سال ۲۰۰۸ نانسی جایزه World Music Award را به خود اختصاص داد و عنوان جوان‌ترین خواننده عرب WMA کسب کرد. نانسی اولین و تنها اسپانسر و سخنگوی زن کوکا کولا در خاور میانه‌است. توسط بسیاری از صاحب نظران نانسی به عنوان نماد موسیقی عربی شناخته شده‌است همچنین نانسی در هفته نامه نیوزویک و برنامه اپرا وینفری به عنوان یکی از تاثیر گذارترین و با نفوذترین شخصیت‌های خاورمیانه انتخاب شده‌است. صفحه رسمی فیسبوک نانسی عجرم با بیش از ۱۴ میلیون لایک بزرگترین صفحه در بین خوانندگان عرب می‌باشد. همچنین ویدیو کلیپ «فی حاجات» او با بیش از ۲۰ میلیون بازدید در یوتیوب یک پدیده در بین ویدیو کلیپ‌های خوانندگان عرب به حساب می‌آید.

نانسی عجرم دوبار در سال‌های ۲۰۰۳ و ۲۰۰۴ از سوی مجله عربی زهره الخلیج بهترین خواننده عرب سال برگزیده شد و در سال ۲۰۰۵ مجله نیوزویک او را به عنوان یکی از تأثیرگذارترین شخصیتهای جهان عرب انتخاب کرد.

عکس های نانسی عجرم

عکس نانسی عجرم

نانسی عجرم از پدر و مادر خود به نام‌های نبیل عجرم و ریموندا عون در ۱۶ می۱۹۸۳ در یکی از محله‌های بیروت به نام اشرفیه متولد شد او در سال ۱۹۹۵ در سن ۱۲ سالگی در برنامه تلویزیونی «نجوم المستقبل» که استعدادهای موسیقی را کشف می‌کنند حضور یافت، و بعد از خواندن یکی از آهنگ‌های خواننده معروف عرب به نام «ام کلثوم» به مدال طلا دست یافت. نانسی علی‌رغم اینکه کمتر از ۱۸ سال سن داشت موسیقی را در کنار نوازندگان معروف لبنانی آموخت و در سندیکای هنرمندان حرفه‌ای لبنان به عنوان عضو پذیرفته شد. اولین تک آهنگ او به نام “Hobbak Allam Albi elGheere «از عبدو منظر و آهنگ»Oulha Kelma Ala Shani” بود. در سن ۱۵ سالگی در سال ۱۹۹۸ اولین آلبوم خود را به نام «محتجالک» (به تو نیازمندم) منتشر کرد و در سال ۲۰۰۰ آلبوم «شیل عیونک انی» (نگاهت را از من برگردان) را روانه بازار موسیقی کرد، که موفقیت‌های بزرگتری را برای او به ارمغان آورد.

 

موسیقی حرفه‌ای نانسی عجرم

موفقیت‌های نانسی هنگامی شروع شد که او فعالیت خود را با جیجی لامارا تولید کننده و مدیرعامل با تجربه آغاز کرد. در اوایل سال ۲۰۰۳ شهرت نانسی با آهنگ «اخصمک آه» افزایش یافت، در سال ۲۰۰۳ سومین آلبوم استودیویی خود را به نام «یا سلام» (اه وای) منتشر کرد که فروش بالایی داشت و موفقیت‌های زیادی را کسب کرد. ویدیو کلیپ «اخصمک آه» برای نانسی حواشی زیادی به همراه داشت که یادآور فیلمهای قدیمی عربی بود که نانسی به عنوان مدیر کافه با مشتریان خود می‌رقصید و برای آنها طنازی می‌کرد. موزیک ویدیوهای بعدی نانسی «یا سلام» و «سحر عیونو» بود که انتقادها را فرو نشاند و سبک و توانایی‌های نانسی را بهتر به مردم معرفی کرد

عکس های نانسی عجرم

عکس نانسی عجرم

 

آلبوم های نانسی عجرم

آلبوم های استودیویی

  • به تو نیاز دارم (۱۹۹۸)
  • چشمانت را بر من ببند (۲۰۰۱)
  • ای وای (۲۰۰۳)
  • آره… و نیم (۲۰۰۴)
  • نوازش کن و لوس شو (۲۰۰۶)
  • درباره چه می‌اندیشی؟ (۲۰۰۷)
  • ۷ (۲۰۱۰)
  • نانسی ۸ (۲۰۱۴)

آلبوم های مخصوص کودکان

  • خط خطی های ناخوانا (۲۰۰۷)
  • سوپر نانسی (۲۰۱۲)

نانسی عجرم و دخترانش

نانسی عجرم، خواننده لبنانی، تصاویری از خود و دو دخترش مایل (۳ ساله) و الا (یک ساله) در صفحه فیس بوک رسمی اش منتشر کرد. این عکس ها، خواننده مشهور لبنانی را در حال بازی با دخترانش نشان می دهد

نانسی عجرم و دخترش

عکس نانسی عجرم و دخترش

نانسی عجرم و دخترش

عکس نانسی عجرم و دخترشنانسی عجرم و دخترانش

 

 

عکس دختران نانسی عجرم

 

عکس های نانسی عجرم

عکس نانسی عجرم

عکس های نانسی عجرم

عکس نانسی عجرم

  عکس های نانسی عجرم

 

عکس نانسی عجرم

عکس های نانسی عجرم

عکس نانسی عجرم

 

عکس های نانسی عجرم

عکس نانسی عجرم

 

نانسی عجرم قبل از عمل بینی

عکس نانسی عجرم قبل از عمل

نانسی عجرم قبل از عمل بینی

عکس نانسی عجرم قبل از عمل

 

عکس نانسی عجرم در بچگی        عکس کودکی نانسی عجرم

 

 

نانسی عجرم و پدرش

نانسی عجرم خواننده ۳۳ ساله عکس جدیدی از خودش در کنار پدرش را منتشر کرده است.نانسی عجرم خواننده سرشناس عرب عکس جدیدی از خودش را منتشر کرده است.

نانسی عجرم و پدرش

نانسی عجرم و پدرش

 

وبگردی
Copyright 2007 - 2019