تماس با مدیر
سه شنبه, ۱۹ اسفند , ۱۳۹۹


توهین و فحاشی به نفیسه روشن در اینستاگرام به خاطر مدل لباسش

توهین و فحاشی به نفیسه روشن در اینستاگرام به خاطر مدل لباسش

فحاشی به نفیسه روشن در اینستاگرام

 

نفیسه روشن به خاطر مدل لباس عجیبی که خودش ابتکار به خرج داده بود و پیشنهاد به طراح لباسش داده بود تا برایش طراحی کنند در اکران خصوصی فیلم مایا حاضر شده بود و عکس هایش را در اینستاگرام منتشر کرد که با فحش و توهین مردم نسبت به خودش و همسرش مواجه شد ولی همچنان مقاومت میکنید و توهین های بد را پاک می کند هر چند که بعضی ها رو هم پاک نمیکند تا خود مردم ببیند دچار چه فرهنگی شده ایم و توهین برایمان مثل آب خوردن شده است

فحاشی به نفیسه روشن

 

 

هفته گذشته لباس نفیسه روشن برای شرکت در مراسم اکران خصوصی فیلم “مایا” در صفحه اینستاگرام این بازیگر جنجال به پا کرد.
صفحه شخصی نفیسه روشن تبدیل به مکانی برای اظهار نظرهای مختلف و حتی هتاکی به این بازیگر شد.

این بازیگر در مصاحبه با یک سایت خبری گفت: چهار ماه پیش در یک پروژه‌ای به نام “مایا” کار کردم که کار با قلاده ببر بود و این کار آنقدر پر از استرس بود که اگر خدایی نکرده اتفاقی برای هر کسی میفتاد خسارت آن فرد به گردن آن پروژه بود.

خداروشکر ان پروژه را با آرامش کامل تمام کردیم و ۵ ماه منتظر اکران خصوصی این کار بودیم و زمانی که اکران خصوصی این کار مشخص شد من با یکسری از دوستانم در مزونی خواهش کردم که یک لباس برای من طراحی کنند که المان های خودم در این لباس بود و من این مدل را دوست داشتم و اکران مایا برای من مثل حضور در یک جشن شادی بود.
وی افزود:  آن لباس سلیقه من بود و دوستش داشتم و برای من و اطرافیانم سلیقه من محترم بود.البته این مدل لباس به هیچ عنوان با موازین شرعی و عرفی مغایرت نداشت.
با گذاشتن یک عکس در صفحه ایسنتاگرامم  مورد کامنت های زشت ، فحاشی به مادر و همسرم قرار گفتم و به دلیل حفظ آبروی صفحه ام کامنت های زشت را پاک می‌کردم و به تعدادی از کامنت های افرادی که می‌شناختم هم جواب دادم.

روشن ابراز داشت: من صفحه‌ام را تعطیل نمی‌کنم و نه ترک می‌کنم ایستادگی می‌کنم و از این به بعد هیچکدام از این فحش‌ها رو پاک نمی‌کنم تا مردم خودشان ببینند که دچار چه فرهنگی شده ایم!

عکس های شخصی نفیسه روشن و همسرش

 

عکس های جدید نفیسه روشن

نفیسه روشن و شوهرش

عکس های شخصی نفیسه روشن

 

نفیسه روشن در آتلیه نفیسه روشن با چادر عربی

شب عروسی نفیسه روشن

عکس های شخصی نفیسه روشن

نفیسه روشن کنار همسرش در کابین خلبان

 

وبگردی
Copyright 2007 - 2019