تماس با مدیر
جمعه, ۴ خرداد , ۱۳۹۷


راز سرقتهای سریالی از آرایشگاه های زنانه +عکس

راز سرقتهای سریالی از آرایشگاه های زنانه +عکس

ساعت 21 و 30 دقیقه 12 شهریور امسال با اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر دستگیری سارق ، مامورین کلانتری به محل اعزام و در بررسی های اولیه مشخص شد که زنی پس از ورود به آرایشگاه زنانه اقدام به سرقت کیف یکی از زنان حاضر در آرایشگاه کرده و در حالیکه قصد داشته تا پس از سرقت کیف و با یک دستگاه موتورسیکلت از محل متواری شود ، از سوی همسایه ها و به همراه راننده موتورسیکلت دستگیر شده است .

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “کیف قاپی” و به دستور دادیار شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران ، پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

صاحب آرایشگاه زنانه واقع در خیابان کمالی در طرح شکایت خود از متهم اصلی پرونده به نام “زهره . ر” به کارآگاهان گفت : زنی حدود 35 ساله تحت عنوان مشتری وارد آرایشگاه شد و در یک لحظه با استفاده از غفلت یکی از زنان حاضر در آرایشگاه اقدام به کیف قاپی کرد که با درخواست کمک ، زن سارق که قصد داشت تا به همراه همدستش و با یک دستگاه موتورسیکلت آبی رنگ از محل متواری شود توسط اهالی محل و همسایگان دستگیر شد.

زن جوانی که متهم قصد سرقت کیف او را داشت نیز در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : داخل آرایشگاه بودم که زنی وارد آرایشگاه شد و گرم صحبت شد .

کارم تمام شد و با صاحب آرایشگاه در حال صحبت بودم که ناگهان این زن کیف مرا که روی صندلی بود برداشت و در حال خارج شدن از آرایشگاه بود که از داخل آئینه متوجه سرقت کیف خود از سوی او شدم اما با وجود فریادهای من ، وی از آرایشگاه خارج شد که همسایه ها با اطلاع از موضوع به کمک ما آمدند و در حالیکه این زن قصد داشت تا با یک دستگاه موتورسیکلت از محل متواری شود ، او را به همراه همدستش دستگیر کردند.

متهم که پس از دستگیری چاره ای جز اعتراف و بیان حقیقت نداشت ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : زمانی که داخل آرایشگاه شدم ، بعد از چند دقیقه به صاحب آرایشگاه گفتم که چند لحظه بیرون رفته و دوباره باز می گردم .

به این بهانه کیف خودم را با کیف دستی شاکی برداشتم که وی متوجه شد و فریاد زد “دزد” . ترسیدم و به سرعت از آرایشگاه خارج شدم و با وجود آنکه سوار موتورسیکلت شدم اما توسط اهالی محل که ما را تعقیب کرده و مسیر موتور را با مسدود کردند ، دستگیر شدم .

همسر متهم به نام محمد 25 ساله نیز که به عنوان همدست همسرش دستگیر شده بود با تأیید اظهارات همسرش ، در خصوص ارتکاب سرقت های مشابه به کارآگاهان گفت : از حدود یک سال پیش و بدین شیوه و شگرد سرقت های خود از آرایشگاه های مختلف زنانه و در مناطق مختلف تهران آغاز کردیم .

با توجه به اعترافات متهمان ، کارآگاهان به مخفیگاه متهمان در مسافرخانه ای در محدوده میدان شوش مراجعه و در بازرسی از محل موفق به کشف دهها کیف زنانه و مدارک شناسایی ، عابر بانک ، گوشی های تلفن همراه و … متعلق به افراد غیر شدند که متهمان عنوان کردند که تمامی اموال کشف شده قسمتی از اموال مسروقه ای است که در مخفیگاهشان نگهداری کرده اند .

با توجه به کشف اسناد و مدارک شناسایی متعلق به تعدادی از مالباختگان و همچنین بررسی و تجمیع پرونده های مشابه ، کارآگاهان موفق به شناسایی تعداد دیگری از مالباختگان شدند که همگی آنها به همین شیوه و شگرد مورد سرقت اموال و کیف قرار گرفته اما در لحظه سرقت متوجه سرقت اموال خود نشده بودند .

سرهنگ کارآگاه میرزکی ، رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت : با توجه به اعترافات صریح متهمان به دهها فقره کیف قاپی در سطح شهر تهران به ویژه در مناطق مهرآباد جنوبی ، خیابان ولی عصر ، 45 متری زرند ، خیابان خوش ، خیابان هلال احمر ، سه راه آذری ، میدان راه آهن و احتمال افزایش جرایم ارتکابی و تعداد مالباختگان ، دستور انتشار تصاویر متهمان از سوی مقام قضایی صادر شده است .

به همین خاطر از کلیه مالباختگان و شکاتی که موفق به شناسایی متهمان شدند دعوت می شود تا جهت پیگیری شکایات خود به پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در میدان حر – انتهای خیابان 12 فروردین مراجعه كنند.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017