تماس با مدیر
شنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۹


معجزه نجات راننده جوان +عکس

معجزه نجات راننده جوان +عکس

با تلاش آتش نشانان، راننده جوانی که بر اثر برخورد شدید با تیرچراغ برق درون خودرو در هم پیچیده گرفتار شده بود، نجات پیدا کرد.

به گزارش شهردارآنلاین، در پی تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه 125 مبنی بر برخورد شدید خودروی سواری با تیر چراغ برق و سقوط آن، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت 20:05 شب گذشته بلافاصله آتش نشانان ایستگاههای 22، 35 ونجات 6 را به بزرگراه شهید کاظمی، بلوار شقایق روبروی تره باراعزام نمود.

ید اله مهرپرور رییس ایستگاه 50 که از لحظات اولیه حادثه در محل حضور داشت در این باره گفت: در این حادثه یک دستگاه خودروی سواری به رانندگی مرد جوانی به علت نامعلوم به شدت با تیربتونی چراغ برق حاشیه بلوارشقایق برخورد کرده و راننده را که به طرز معجزه آسایی زنده مانده بود درون خود گرفتار کرده بود.

وی افزود:آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه، همزمان با قطع جریان برق و جلوگیری از نشت بنزین خودرو با استفاده از جرثقیل خودروی نجات تیر بتونی را که بر روی خودرو سقوط کرده بود با کمک تجهیزات نجات و وهولماترو برداشته و به کمک مصدوم 30 ساله این حادثه شتافتند و پس از رها سازی، وی راتحویل امدادگران اورژانس دادند.

مهرپرور خاطرنشان کرد: آتش نشانان در پایان با تحویل محل به عوامل راهور، به عملیات خود پایان دادند.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019