تماس با مدیر
پنج شنبه, ۶ اردیبهشت , ۱۳۹۷


آیا مهران مدیری برادر امید سلطانی خواننده لس انجلسی است؟!

آیا مهران مدیری برادر امید سلطانی خواننده لس انجلسی است؟!

مهران مدیری برادر امید سلطانی

مسئله از اینجا شروع می شود که امید سلطانی در شبکه ای ماهواره ای اعلام کرد مهران مدیری برادر من است و ما با هم رابطه ی خوبی داریم گرچه از هم دور هستیم  و همین مسئله باعث می شود تا افکار عمومی جهت انتشار این خبر ، تحریک شده و خبر چه واقعیت داشته باشد و چه نه با سرعتی عجیب منتشر گردد.

مهران مدیری برادر امیدسلطانی

این در حالی است که مهران مدیری در گفتگویی به این سوال جواب داد :

خبرنگار: آقای مدیری یک سئوال خصوصی توسط یکی از طرفداران شما به نام نسیم آیا امید خواننده اونور آبی برادر شما هستند؟

مهران مدیری: خیر

خیلی از افراد از هویت افرادی که خبر از آنها منتشر گردیده است مطلع نیستند و ممکن است زودتر تحت تاثیر قرار گرفته و به انتشار یک شایعه بپردازند.حال به معرفی هر یک از این شخصیت ها می پردازیم :

مهران مدیری – متولد ۱۸ دی ۱۳۴۰ در تهران – کارگردان و بازیگر مجموعه‌های طنز سینما و تلویزیون ایران است

و این در حالی است که امید سلطانی معروف به امید در ۶ مرداد ۱۳۴۵ در الیگودرز دیده به جهان گشود. وی به همراه خانواده از ۵ سالگی به تهران آمد. در ۱۸ سالگی در جنگ ایران و عراق حضور یافت. سپس برای تحصیل به ترکیه مهاجرت کرد .

در کل: نتیجه ای که میتوان از شواهد از جمله تفاوت های نام خانوادگی ، محل و تاریخ تولد و … گرفت این است که این خبر شایعه ای بیش نبوده و هیچ رابطه ی فامیلی بین این دو وجود نداشته است.

می توان گفت امکان ایجاد چنین شایعه ای نیز از تشابه چهره ی جناب مدیری و آقای سلطانی است.چون اگر این دو برادر بوده باشند می بایست ابتدا امید متولد شده باشد زیرا بعد از تولد امید خانواده به تهران مهاجرت کرده اند و این در حالی است که مدیری ۵ سال قبل از امید متولد شده و از ابتدا نیز در تهران ساکن بوده است و هیچ مهاجرتی در خانواده اش وجود نداشته است.بعضی افراد از نام ” برادر نا تنی ” استفاده می کند که به هیچ وجه نمی تواند درست باشد زیرا پدر مدیری طی حیاتش هیچ سفری به لرستان یعنی محل تولد امید نداشته است.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017