تماس با مدیر
پنج شنبه, ۳ مهر , ۱۳۹۹


محراب نقش، همدم سجده های عاشقانه

محراب نقش، همدم سجده های عاشقانه

محراب نقش، همدم سجده های عاشقانه

مدیر تولید شرکت فرش سجاده ای محراب نقش بیان کرد: سجاده فرش یکی از محصولات این شرکت می باشد، که جای خود را در میان مساجد و نمازخانه‌ها باز کرده و شاهد استقبال چشمگیری از آن بوده ایم.

ولی الله سلمانی محصولات عمدهی محراب نقش را، شامل انواع سجاده فرش و فرش های تشریفاتی دانست و افزود: رنگ‌های زمینه ی سجاده فرش، شامل: زرشکی، سبز، لاکی، گردویی و آبی می باشد.

مدیر تولید شرکت محراب نقش، ضمن بیان مشخصات فنی محصولات محراب نقش که از ۴۴۰شانه،۵۰۰شانه و ۷۰۰ شانه با تراکم های ۸۰۰ تا ۱۲۰۰ تولید می شود، عنوان کرد: محصولات محراب نقش، بیش از ۲۰  طرحسجاده فرشگوناگون دارد که با به‌کارگیری مرغوب ترین نخ، از جنس بایر آلمان، ۱۰۰درصد اکرلیک، با نخ هیت سیت شده و بدون پرز،  با جدید ترین و به روز ترین دستگاه های صنعت نساجی بافته می شود.

وی افزود: یکی دیگر از محصولات این شرکت، پشتی تولیدی محراب نقش است، که می تواند با سجاده فرش مساجد همرنگ و طرح یکسانی داشته باشد.

مدیر تولید این شرکت تولیدی سجاده فرش، ضمن شمردن برخی از مزایای این محصول شامل: نشان دادن جهت قبله به نمازگزاران، منظم شدن صف های نماز جماعت، تطابق با نقشه ی ساختمانی مسجد، مفروش شدن همه ی مسجد و خالی نماندن مکانی از مسجد، بیان داشت: تمام راهنمایی ها و مشاوره های لازم جهت انتخاب طرح و رنگ سجاده فرش و رعایت تناسب با معماری، نورپردازی، کاشیکاری و محراب مسجد در اختیار مشتریان قرار می گیرد و در صورت لزوم، به صورت حضوری، مشاوره و نمونه کار ارائه می گردد.

وی با بیان برخی از طرح های ویژه ی محراب نقش که در جهت رفاه حال مشتریان، در نظر گرفته شده است از قبیل: سجاده فرش سفارشی، خدمات نصب واجرای حرفه‌ای سجاده فرش،مشاوره رایگان باکارشناسان فنی ، طرح تعویض فرش های مسجد با سجاده فرش، افزود:  گروه ایده پرداز شرکت در جهت کسب رضایت بیشتر مشتریان محترم طرح های  در پی تدوین طرح های جدیدی می باشد که به مرور و به مناسبت های خاص، در اختیار آنان قرار خواهد گرفت و اطلاع رسانی خواهد شد.

در پایان، آقای سلمانی تاکید کردند: در صورت خرید به صورت نقدی یا  از درب شرکت، تخفیف های قابل توجهی  برای مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است.

سجاده فرش محراب نقش ، خاطره ای ماندگار برای نمازگزاران حریم امن الهی به ارمغان می آورد.

شما می توانید با مراجعه به وبلاگ سایت سجاده فرش از آخرین مطالب سایت ما با خبر بشوید.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019