تماس با مدیر
شنبه, ۴ خرداد , ۱۳۹۸


بازداشت سوشا مکانی به دلیل عدم تمکین

بازداشت سوشا مکانی به دلیل عدم تمکین

هکر عکس های سوشا مکانی نوجوان 16 ساله است

 

وکیل مدافع سوشا مکانی با بیان اینکه صفحه تلگرام موکلم هک شده است، گفت: هکر یک نوجوان ۱۶ ساله بوده و اکنون شناسایی شده است.

بهنام علی محمدی روز دوشنبه با تکذیب خبر به زندان رفتن سوشا مکانی افزود: سوءتفاهمی در این پرونده بوجود آمده که در حال رفع شدن است. یک نوجوان ۱۶ ساله به نام «م.م» صفحه تلگرام سوشا را هک کرده که این نوجوان و دو منتشر کننده تلگرام موکلم شناسایی شده اند.

وکیل سوشا مکانی با بیان اینکه اکنون در مقام شاکی هستیم، گفت: باید مستنداتی برای این امر ارائه دهیم، البته نه تنها بی گناهی موکلم را اثبات می کنیم، بلکه هکر و منتشرکنندگان عکس های خصوصی را نیز به سزای اعمالشان می رسانیم.

علی محمدی با انتقاد از باشگاه پرسپولیس، این اقدام را یک دسیسه از پیش طراحی شده علیه سوشا مکانی عنوان و تصریح کرد: هشت ماه از زمان هک صفحه تلگرام موکلم می گذرد اما حالا که باشگاه پرسپولیس در حال نقل و انتقالات نیم فصل بوده و برانکو ایوانکوویچ(Branko Ivanković) بزرگترین حامی موکلم در حال جابجایی است، این اتفاق روی داده و این باشگاه در حال انتخاب دروازه بان جدید است که همه اینها چیزی جز یک دسیسه علیه سوشا مکانی نیست.

وی خاطرنشان کرد: زمانی که آقای پروین سرمربی باشگاه پرسپولیس بود اگر مشکلی برای یکی از فوتبالیست ها پیش می آمد، باشگاه چند سند برای آزادی آنان به دادسرا می برد، در حالی که اکنون حتی یک نفر از این باشگاه، موضوع را نه تنها پیگیری نکرده، بلکه به دنبال دروازه بان جدید هستند.

سوشا مکانی دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس روز گذشته(یکشنبه) برای ارائه توضیحاتی در دادسرای فرهنگ و رسانه حضور یافت و برخی رسانه ها از بازداشت و انتقال او به زندان اوین خبر دادند. دلیل احضار سوشا مکانی، انتشار عکس های خصوصی وی در شبکه های اجتماعی و همچنین شکایت یک شاکی خصوصی بیان شده است.

*** سخنگوی نیروی انتظامی: سوشا مکانی به دلیل عدم تمکین بازداشت شد

سردار سعید منتظر المهدی روز دوشنبه در نشست خبری با خبرنگاران در پاسخ به سوالی درخصوص وضعیت پرونده دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه این فوتبالیست، شاکی خصوصی دارد گفت: بازپرس پرونده وی را احضار کرد و از آنجایی که مکانی تمکین نکرد، بازداشت و تحویل مراجع قضایی دادسرای رسانه و فرهنگ شد.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017