تماس با مدیر
پنج شنبه, ۱۴ فروردین , ۱۳۹۹


عکس های مهسا کریم زاده و خانوادش+بیوگرافی

عکس های مهسا کریم زاده و خانوادش+بیوگرافی

عکس های مهسا کریم زاده

در این مطلب عکس های جدید بازیگران معروف خانم مهسا کریم زاده را برایتان آماده کرده ایم همچنین در ادامه بیوگرافی و عکس های شخصی مهسا کریم زاده را خواهید خواند

mahsa-karim-zadeh001

بیوگرافی مهسا کریم زاده

در اینترنت خیلی از خانم مهسا کریم زاده اطلاعاتی در دسترس نیستش ولی خوب بازیگر کمدی در سریال خروس و سه پنج دو می باشد که بازیگر خوبی هم بود تا کنون فیلم و سریال دیگری از ایشون دیده نشده است

 

مصاحبه با مهسا کریم زاده

مهسا کریم زاده در گفت‌وگو با فارس گفت: این ویژگی طنزهای سعید آقاخانی است که سعی نمی‌کند درباره مسئله‌ای غلو کرده و یا با لودگی مردم را بخنداند، بلکه موقعیتی را ترسیم می‌کند که ممکن است در زندگی واقعی هم با آن ها رو به رو شویم.

وی درباره نقش خود در سریال «خروس» گفت: فرانک به نقش قبلی من در سریال «سه،پنج،دو» شبیه است، دختر حساس خانواده با روحیات خاصی که دارد اما آرامشی در این نقش هست که کار را برای من بسیار دوست داشتنی می‌کند.

این بازیگر با بیان این که همواره سعی کردم نقش‌های متفاوتی ایفا کنم، افزود: تجربه همکاری با سعید آقاخانی بسیار برای من شیرین و مفید بود، این کارگردان به بازیگر کمک می‌کند تا از قالب همیشگی خود خارج شده و نقشی را که باید ایفا کند؛ خوشبختانه اعتماد آقاخانی، فرصت همکاری با این پروژه را برای من فراهم کرد و امیدوارم مردم هم از کار من راضی باشند.

وی در پاسخ به این سوال که «خروس» تا چه اندازه برای پخش در ماه مبارک رمضان مناسب است؟ تصریح کرد: از زمان پخش سریال بسیار راضی هستم، معتقدم حتی اگر این سریال در باکس نوروزی شبکه دو قرار می‌گرفت، نمی‌توانست با این اقبال رو به رو شود.یک اثر خوب اگر در زمان مناسب خودش پخش نشود دیده نخواهد شد، اما خوشبختانه مجموعه تلویزیونی خروس این اقبال را داشت تا در بهترین زمان ممکن شبکه دو روی آنتن تلویزیون برود.

کریم‌زاده ادامه داد: هر چند که سعید آقاخانی آنقدر شناخته شده هست که مردم به کارهای آن اعتماد کنند اما تصور می‌کنم حضور بازیگران چهره طنز از دیگر امتیازاتی است که مخاطب را در زمان پخش این سریال پای تلویزیون می‌نشاند.

وی گفت: در مدت زمان کمی که از پخش این سریال گذشته بازخوردهای مردم را در مترو و اماکن عمومی مشاهده کردم تصور می‌کنم تیم برنامه‌ساز خروس در کار خود موفق بودند و همین که توانسته‌ایم حتی برای مدت کمی لبخند را بر لبان مردم بنشانیم بسیار خوب است

 

 

mahsa-karim-zadeh002

عکس های مهسا کریم زاده

mahsa-karim-zadeh003

عکس های مهسا کریم زاده

mahsa-karim-zadeh004

عکس های مهسا کریم زاده

mahsa-karim-zadeh005

عکس های مهسا کریم زاده

mahsa-karim-zadeh006

عکس های مهسا کریم زاده

mahsa-karim-zadeh007

عکس های مهسا کریم زاده

mahsa-karim-zadeh008

مهسا کریم زاده لب ساحل

mahsa-karim-zadeh009

عکس بچگی مهسا کریم زاده

وبگردی
Copyright 2007 - 2019