تماس با مدیر
پنج شنبه, ۲۵ مهر , ۱۳۹۸


عکس های ماه چهره خلیلی و خانوادش

عکس های ماه چهره خلیلی و خانوادش

عکس های ماه چهره خلیلی

در این مطلب عکس های بازیگر زن ایرانی ماه چهره خلیلی را برایتان اماده کرده ایم که با پدر و برادر و همسرش و فرزندش به ترکیه سفر کرده اند و عکس های دیگر انها را خواهید دید

او نوه دختری پروین سلیمانی است.

بازیگر قدیمی پروین سلیمانی

پروین سلیمانی مادربزرگ ماه چهره خلیلی

 

 

عکس های ماه چهره خلیلی کنار خانوادش

عکس های ماه چهره خلیلی و خانوادش در ترکیه

بیوگرافی ماه چهره خلیلی

ماه چهره خلیلی متولد ۱۳۵۵ تهران است. وی دارای مدرک فوق لیسانس معماری از دانشگاه اکسفورد انگلستان می باشد. وی دوره بازیگری را در method school در لندن گذراند و در سال ۱۳۸۲ برای اولین فعالیت سینمایی خود جهت بازی در فیلم چشمان سیاه بعد از ۲۲ سال به ایران آمد و دوره دیگری از بازیگری و کارگردانی را در مؤسسه سمعی و بصری استاد سمندریان در سال ۸۴ پشت سر گذاشت. ماه چهره خلیلی نوه دختری پروین سلیمانی در سریالهای «در چشم باد»، «مختارنامه» و «کلاه پهلوی» ایفای نقش نموده است از جمله فعالیت های دیگر وی فیلمسازی فیلم کوتاه و مستند/ داستانی «عید قربان» (مراسم عید قربان از دید قربانی) می باشد که برنده جوایز بسیاری از جشنواره های مختلف از جمله جشنواره فیلم سان فرانسیسکو ۲۰۰۶ شده است.

 

فیلم های سینمایی ماه چهره خلیلی

 • باستاره بودن ۱۳۹۴
 • یادم تو رو فراموش ۱۳۹۴
 • هدیه (۱۳۹۳)
 • رنج و سرمستی (فیلم) (۱۳۹۲)
 • سلام بر فرشتگان (۱۳۹۱)
 • شبکه (۱۳۸۹)
 • پرنده باز (۱۳۸۹)
 • مرگ کسب و کار من است (۱۳۸۹)
 • سن پترزبورگ (۱۳۸۸)
 • سایه وحشت (۱۳۸۷)
 • موش (۱۳۸۷)
 • پرونده هاوانا (۱۳۸۴)
 • تله (۱۳۸۴)
 • نقاب (۱۳۸۳)
 • چشمان سیاه (۱۳۸۱)
 • فصل انار (۱۳۹۳)

 

سریال های تلویزیونی ماه چهره خلیلی

 

 • کلاه پهلوی (مجموعه تلویزیونی) (۱۳۹۱)
 • مختارنامه (مجموعه تلویزیونی) (۱۳۸۸)
 • در چشم باد (۱۳۸۷)
 • ازمیان سایه‌ها فیلم تلویزیونی(۱۳۹۳)
 • گذر از رنجها ( مجموعه تلویزیونی) (۱۳۹۳)

 

عکس های ماه چهره خلیلی

عکس جدید ماه چهره خلیلی

عکس های ماه چهره خلیلی

عکس جدید ماه چهره خلیلی

عکس های ماه چهره خلیلی

عکس جدید ماه چهره خلیلی

عکس های ماه چهره خلیلی

عکس جدید ماه چهره خلیلی

عکس های ماه چهره خلیلی

عکس جدید ماه چهره خلیلی

عکس های ماه چهره خلیلی

عکس جدید ماه چهره خلیلی

عکس های ماه چهره خلیلی نوه پروین سلیمانیعکس جدید ماه چهره خلیلی

 

عکس های ماه چهره خلیلی

عکس جدید ماه چهره خلیلی

بارداری ماه چهره خلیلی

عکس های جدید ماه چهره خلیلی و همسرش ابراهیم اشرفی بر روی جلد مجله ، اولین عکس از باراداری ماه چهره خلیلی را در ادامه مشاهده نمایید

عکس های ماه چهره خلیلی

عکس جدید ماه چهره خلیلی

مادر و خواهر ماه چهره خلیلی

مادر و خواهر کوچکتر ماه چهره خلیلی

عکس های ماه چهره خلیلی

عکس جدید ماه چهره خلیلی

جشن تولد همسر ماه چهره خلیلی

جشن تولد ابراهیم اشرفی همسر ماه چهره خلیلی

ماه چهره خلیلی و نوزادش

فرزند ماه چهره خلیلی

 

 

عکس عروسی ماه چهره خلیلی و همسرش

عکس عروسی ماه چهره خلیلی

 

مصاحبه با ماه چهره خلیلی

اصلا به ازدواج سینمایی فکر می‌کردید؟
ماه‌چهره: راستش هیچ وقت به سینمایی بودن یا نبودن همسرم فکر نکرده بودم، اما واقعیت این است که برای کسانی که سینمایی نیستند، شرایط کاری این حرفه یک مقدار سخت است. پس قاعدتا وقتی دو نفر آدم سینمایی با هم وصلت می‌کنند درک بهتری از شرایط کاری هم دارند و می‌توانند راحت‌تر با هم تعامل داشته باشند.
* با این تفاسیر چرا آمار طلاق‌های سینمایی بالاست؟
ماه‌چهره: خیلی از آدم‌هایی که در سینما فعالیت دارند، به دلیل فشار بالایی که در این حرفه وجود دارد، ترجیح می‌دهند با کسی ازدواج کنند که در این حوزه فعالیت نداشته باشد تا از این طریق زمان بیشتری را در کنار هم سپری کنند. شاید یکی از دلایلی که باعث می‌شود طلاق‌های سینمایی افزایش پیدا کند این است که به دلیل فشار کاری، آدم‌ها برای مدتی طولانی از هم دور هستند و از یک جایی به بعد ترجیح می‌دهند برای همیشه از هم جدا زندگی کنند. ابراهیم: به نظرم طلاق چیزی نیست که به سینما ارتباطی داشته باشد و فکر می‌کنم در همه صنوف وجود دارد اما چون اهالی سینما بیشتر زیر ذره بین قرار دارند، اتفاقات زندگی مشترک‌شان هم بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد. من و ماه‌چهره به تعامل و درک خوبی از کار یکدیگر رسیده‌ایم.
* اگر یک روز ابراهیم بگوید دیگر نیازی نیست بازیگری را ادامه دهی، چه واکنشی نشان می‌دهی؟
ماه‌چهره:با توجه به شناختی که از ابراهیم دارم مطمئنم چنین چیزی از من نمی‌خواهد. در دوران نامزدی هیچ وقت از هم نخواستیم که کارمان را کم یا آن را به طور کامل کنار بگذاریم. ضمن این‌که همانطور که من به شغل ابراهیم احترام می‌گذارم، او هم به کار من احترام می‌گذارد و شغلم را دوست دارد. در تمام این مدت فقط در مورد این صحبت کردیم که در چه مسیری باید حرکت کنیم که با هم پیشرفت کنیم و به آرزوهای‌مان برسم.
* و آرزوهای‌تان چیست؟
ماه‌چهره: یکی از نقاط مشترک بین ما این است که خیلی بلندپرواز، با جدیت و مصمم هستیم تا به کمک هم تا آنجا که می‌توانیم پیشرفت کنیم و به اهداف‌مان برسیم. ابراهیم: ما هم مثل همه دوستان سینمایی علاقه داریم به جایی برسیم که کارمان به بهترین شکل دیده شود. مثلا من دوست دارم بابت فیلمبرداری که انجام می‌دهم مورد تقدیر قرار بگیرم، ماه‌چهره هم دوست دارد طوری کار کند که کارش به نحو احسن دیده شود.
* کنار هم قرار گرفتن شما، سرعت رسیدن به این اهداف را بیشتر می‌کند، درسته؟ ابراهیم: بدون شک. فیلمنامه‌هایی را که به من پیشنهاد می‌شود، ماه‌چهره می‌خواند و من هم فیلمنامه‌هایی که به ماه‌چهره پیشنهاد می‌شود مطالعه می‌کنم و راجع به آن‌ها صحبت می‌کنیم تا بهترین تصمیم گرفته شود… قطعا وقتی دو عقل سینمایی در کنار هم قرار می‌گیرد طرفین می‌توانند به نتیجه بهتری دست پیدا کنند. ماه‌چهره: من سال‌ها به دلیل عشقی که به سینما داشتم از خانواده‌ام دور بودم و به ازدواج هم فکر نمی‌کردم، چون تصورم این بود که اگر عشق دیگری وارد زندگی‌ام شود، عشق و علاقه‌ام به کار کمرنگ می‌شود و نمی‌خواستم این اتفاق بیفتد! اما الان که ابراهیم در کنارم قرار گرفته می‌بینم نه تنها علاقه‌ام به کار کمتر نشده بلکه من و ابراهیم مدام با هم در مورد کار صحبت می‌کنیم و در واقع زندگی حرفه‌ای و زندگی مشترکم در یک مسیر قرار دارد و فکر نمی‌کنم هیچ اتفاقی شیرین‌تر از این باشد.
* این روزها مشغول چه کاری هستید؟ ماه‌چهره: من از سال پیش، مشغول حضور در سریال «گذر از رنج‌ها» به کارگردانی آقای فریدون حسن‌پور هستم که بیشتر آن در شمال کشور تصویربرداری می‌شود. ابراهیم: من هم چند روزی هست که به عنوان مدیر فیلمبرداری فیلم جدید آقای کاهانی (استراحت مطلق) در خدمت ایشان هستم. این فیلم نسبت به آثار قبلی آقای کاهانی فضایی کاملا متفاوت دارد و باید منتظر فیلمی غافلگیر‌کننده از ایشان باشیم.

* حرفی مانده که برای‌مان بگویید؟ ابراهیم و ماه‌چهره: از این فرصت استفاده می‌کنیم و از همه کسانی که در این مدت در کنارمان بودند تشکر می‌کنیم. مخصوصا پدر و مادرها و همچنین خواهرها و برادرهای عزیزمان که با حمایت‌های خود اجازه ندادند سختی برگزاری مراسم عروسی را به تنهایی به دوش بکشیم… همچنین باید از تمام دوستان و همکاران عزیزی که بعد از انتشار خبر ازدواج‌مان لطف کردند و ما را مورد عنایت خود قرار دادند، تشکر ویژه‌ای داشته باشیم. (خانواده سبز) ماه چهره خلیلی می گوید : خودم هم فکر نمی‌کردم زمان بارداری‌ام حتی کار بکنم که حالا اتفاق افتاد و اینجوری شد، الان هم دو تا پیشنهاد برای اردیبهشت ماه دارم برای همین هم نمی‌دانم چه می‌شود واقعا ولی خب در درجه اول دوست دارم بچه و خانواده را بگذارم.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019