تماس با مدیر
یکشنبه, ۲۱ آذر , ۱۳۹۵

لیگ اروپا قرعه‌کشی شد

لیگ اروپا قرعه‌کشی شد
یاران قوچان‌نژاد در کنار زالسبورگ، الفسبورگ و اسبرگ/ هم‌تیمی‌های سردار آزمون همگروه با ویگان

یاران رضا قوچان‌نژاد در رقابت‌های لیگ اروپا با تیم‌های زالسبورگ اتریش، الفسبورگ سوئد و اسبرگ دانمارک همگروه شدند در حالیکه تیم روبین‌کازان با ویگان، ماریبور و زولته وارگم در یک گروه قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری فارس مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های گروه‌های 12 گانه لیگ اروپا از ساعت 15 و 45 دقیقه به وقت تهران در موناکو آغاز شد که بر همین اساس تیم روبین‌کازان که سردار آزمون، بازیکن جوان ایرانی را در خدمت دارد، در گروه 4 با  ویگان انگلیس، ماریبور اسلوونی و زولته وارگم همگروه شد.

استاندارد لیژ که هم اکنون رضا قوچان نژاد را در اختیار دارد، در گروه 3 درکنار زالسبورگ اتریش، الفسبورگ سوئد و اسبرگ دانمارک قرار گرفته است.

پیش از قرعه‌کشی ابتدا تیم‌های در سید‌های 1 تا 4 چنین قرار گرفتند:

سید 1:
تاتنهام هاتسپرز انگلیس، والنسیا اسپانیا، روبین کازان روسیه، استاندارد لیژ بلژیک، آلکمار هلند، بوردو فرانسه، آیندهوون هلند، دیناموکیف اوکراین، سویا اسپانیا، المپیک لیون فرانسه،‌ فیورنتینا ایتالیا،‌لاتزیو رم ایتالیا

سید 2:
فرایبورگ آلمان، سالونیکی یونان، گنک بلژیک، دنیپرو چک،‌آنژی روسیه، ویگان انگلیس، اپوئل قبرس، زالسبورگ اتریش، دیناموزاگرب کرواسی، ترابوزان ترکیه، بتیس اسپانیا، سوانسی ولز

سید 3:
ویتوریا گیمارش پرتغال، مکابی رژیم اشغالگر قدس،‌پاکوس‌ پرتغال، تیراسول آلبانی، ماریبور مقدونیه، الفسبورگ سوئد، لژیا ورشو،‌راپیدوین اتریش، استرویال پرتغال ، چرمورتس اوکراین، کراس‌نودار روسیه، اینتراخت فرانکفورت آلمان

سید 4:
اف.ث.تون سوئیس، مکابی رژیم اشغالگر قدس، تروموسو نروژ، آپولو قبرس، ریجکا کرواسی، رازگراد بلغارستان، لیبرچ چک، زولته بلژیک، سن‌گالن سوئیس، اسبرگ دانمارک، پاندوری رومانی، شاختار قزاقستان

پس از سیدبندی گروه‌‌های 1 تا 12 اینچنین مشخص شد:
*گروه 1:
والنسیا،‌سوانسی، کراس‌نودار، سن‌گالن

*گروه 2:
آیندهوون، ‌دیناموزاگرب، چرنومورتس، رازگراد

*گروه 3:
استاندارد لیژ، زالسبورگ،‌الفسبورگ، اسبرگ

*گروه 4:
روبین کازان، ویگان، ماریبور، زولته وارگم

*گروه 5:
فیورنتینا، دنیپرو، پاکوس، پاندوری

*گروه 6:
بوردو، آپوئل، اینتراخت فرانکفورت، مکابی

*گروه 7:
دیناموکیف، گنک، راپیدوین، تون

*گروه 8:
سویا، فرایبورگ، استرویل، لیبرچ

*گروه 9:
المپیک لیون، سویا، ویتوریو گیمارش، ریجکا

*گروه 10:‌
لاتزیو ، ترابوزان ، لژیا ورشو، آپولون لیماسول

*گروه 11:
تانتهام، آنژی ، تیراسول، تروموسو

*گروه 12 :
آلکمار، سالونیکی، مکابی، شاختار

فارس




Copyright 2007 - 2016
بستن پنجره