تماس با مدیر
جمعه, ۸ اسفند , ۱۳۹۹


آشوب در لاله زار خوانندگی می کند + عکس

آشوب در لاله زار خوانندگی می کند + عکس

آشوب

کاظم راست‌گفتار که کارگردانی فیلم «آشوب» را به تازگی به پایان رسانده است درباره این اثر سینمایی گفت: چندی پیش فیلمبرداری «آشوب» به مدیریت مرتضی پورصمدی به پایان رسید و در حال حاضر روزبه کلباسی تدوین و محمد موسوی نژاد صداگذاری را انجام می‌دهند.

وی با اشاره به این مطلب که طیف های مختلفی در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور دارند، بیان کرد: یکی از ویژگی های این دوره از جشنواره فیلم فجر حضور طیف های مختلف سینماگران است که این امر باعث می‌شود تنوع و تکثر آثار نیز بیشتر شود و پیش بینی می کنم با فیلم های خوبی مواجه شویم.

کارگردان فیلم «عروس خوش‌قدم» یادآور شد: به اعتقاد من هر اندازه که تنوع تولیدات در سینما بیشتر شود به همان اندازه می توان امیدوار بود که سینمای ایران از ورشکستگی نجات یابد و من هم خوشحالم که به اندازه توان خودم در تنوع فیلم های سینمای ایران نقش داشتم و امیدوارم با پذیرش فیلم «آشوب» در جشنواره فیلم فجر بتوانم در معرض ارزیابی مخاطبان جدی سینما قرار گیرم.

وی درباره طراحی صحنه فیلم «آشوب» متذکر شد: داستان این فیلم سینمایی از دهه ۲۰ آغاز می شود و داستان تا دهه ۴۰ شمسی ادامه دارد و به همین دلیل طراحی صحنه و لباس در چنین داستانی سخت بود به خصوص اینکه «آشوب» فیلمی پرلوکیشن با تعداد بالای بازیگر بود و به همین دلیل باید زمان بسیاری را برای ساخت برخی از لوکیشن ها و دوخت لباس های مناسب صرف کنیم که خوشبختانه فرهاد آهی طراح صحنه و لباس این فیلم به خوبی از پس کار برآمد.

کارگردان فیلم «نقاب» در پایان درباره داستان فیلم «آشوب» گفت: داستان درباره گرفتاری یک جوان است که فضای آن را به طنز آمیخته کرده‌ایم. داستان این جوان تحصیل کرده متعلق به دهه ۲۰ شمسی است که عاشق خوانندگی است و با نام مستعار آشوب در لاله زار خوانندگی می کند. اشتیاق آشوب برای خوانندگی با آشوب های آن دوران تلفیق می شود و به طوفان و آشوب وحشتناک و در عین حال طنزآمیز تبدیل می شود.

خواننده لاله‌زاری

آشوب در لاله زار خوانندگی می کند

وبگردی
Copyright 2007 - 2019