تماس با مدیر
پنج شنبه, ۲۶ فروردین , ۱۴۰۰


معرفی سایت کیش یاب

معرفی سایت کیش یاب

سایت کیش یاب

 

کمتر کسی در اینترنت هست که موردی درباره کیش در اینترنت سرچ کرده باشد و به دنبال مطلبی درباره کیش باشد و به سایت کیش یاب نرسیده باشد و با این سایت آشنا نشده باشد .
جزیره زیبای کیش به عنوان نگین خلیج فارس شایسته بهترین هاست و باید سایتی در خور نام خود داشته باشد و ما در مجموعه کیش یاب سعی کرده ایم به این مهم عمل کنیم و سایتی جامع با محتویات کامل ایجاد نماییم و باکادری مجرب و نویسندگان و عکاسان زبده در خدمت مردم کیش و علاقه مندان به جزیره زیبای کیش باشیم .
اخبار کیش را به طور کامل پوشش می دهیم و اطلاعاتی جامعی در باره کیش و تور کیش و اطلاعات جدید و هتل های کیش از این جزیره می باشد .
پارک آبی کیش یکی از بزرگترین و استانداردترین پارک های آبی در کشور است.این پارک یکی از پیشرفته‌ترین و بروزترین وسایل بازی در ایران و خاورمیانه را دارد. این پارک روباز است که همین امر باعث می شود متقاضیان زیادی برای برخورداری از آفتاب دلنشین ساحلی از این مکان استفاده کنند. این پارک در مساحتی حدود ۵۶ هزار مترمربع ساخته شده است.به طور میانگین  ۳هزار نفر می توانند روزانه در این پارک حضور داشته باشند. لازم ذکر است بیگ بال این مجموعه بزرگ به زودی به بهره برداری خواهد رسید.
هیجان در پارک آبی کیش /تصاویر
علاقه مندیم با نظرات -پیشنهادات و انتقادات خود ما را در هر چه بهتر شدن محتویات سایت یاری رسانید و اگر اخبار مرتبط با کیش و یا اطلاعات اضافه تری به غیر از موارد موجود در سایت دارید برای ما ارسال نمایید تا در صورت تایید در سایت قرار بگیرد .
وبگردی
Copyright 2007 - 2019