تماس با مدیر
یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۳۹۷


جابر صادق‌زاده پهلوان کشتی ایران در سال 94

جابر صادق‌زاده پهلوان کشتی ایران در سال 94

پهلوان ایران در سال 94 مشخص شد

 

جابر صادق‌زاده با پیروزی مقابل عبدالله قمی در دیدار فینال وزن ۹۰+ کیلوگرم کشتی پهلوانی کشور موفق شد عنوان پهلوانی ایران در سال ۹۴ را از آن خود کند.

در دیدار فینال وزن ۹۰+ کیلوگرم کشتی پهلوانی قهرمانی کشور که در سالن شش هزار نفری شهید پورشریفی شهر تبریز برگزار شد، جابر صادق‌زاده پهلوان کشور در سال ۹۱ به مصاف عبدالله قمی رفت و در پایان موفق شد با نتیجه ۴ بر ۲ مقابل حریف خود به برتری برسد و عنوان پهلوانی ایران در سال ۹۴ را از آن خود کند.

بازوبند پهلوانی صادق‌زاده، توسط مادر سه شهید دوران دفاع مقدس بر بازوی او بسته شد. صادق‌زاده با این پیروزی علاوه بر کسب افتخار رسیدن به بازوبند پهلوانی کشور، ۳۰ سکه بهار آزادی به عنوان جایزه دریافت کرد.

جابرصادق زاده (متولد قائم شهر) کشتی‌گیر آزادکار سنگین وزن ایرانی است که قهرمان وزن ۱۲۰ کیلوگرم کشتی آزاد جوانان جهان رومانی را کسب کرده و در قهرمانی وی با امتیاز ندادن در جام جهانی آلمان و آسیایی اندونزی و جهانی رومانی یک رکورد دست نیافتنی از خود بر جای گذاشت.

پهلوان جابر صادق زاده در دیدار پایانی مسابقه‌های قهرمانی کشتی پهلوانی سنگین وزن‌های ایران با روی پل بردن “امین رشید لمیر” از استان خراسان رضوی (پهلوان کشور در سال‌های ۱۳۸۰ و ۱۳۸۷)، عنوان پهلوان کشور در سال ۱۳۹۱ را به خود اختصاص دادتا نامش در رده:پهلوانان صاحب بازوبند پهلوانی ایران ماندگار شود.

پهلوان ایران ورزش کشتى را در ١٠ سالگى آغازنمود و خیلى زود پله هاى ترقى را طى کرده و به تیم ملى کشتى آزاد نونهالان،نوجوانان،جوانان و بزرگسالان دعوت شد و در حالی که تنها ۲۱ سال داشت با ثبت نامش بعنوان پهلوان جدید ایران زمین نامش را در تاریخ کشتی ایران ماندگار کرد ، از مهمترین افتخارات وى میتوان به مدال طلای جام‌جهانی پهلوانی و زورخانه‌ای تاجیکستان ، مدال طلای کشتی ساحلی بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ تایلند و طلای جوانان جهان در رومانی اشاره کرد.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017